Na mistrovské trati u Letňáku vyhrál biker Michal Bubílek

Karlovy Vary – Pěkná účast bezmála sta bikerů se v sobotu sešla u karlovarského Letního kina na startu 3. závodu jarní série BAHNO 2010. Čekal je velmi náročný okruh, 4,6 km s převýšením 200 metrů, až na malé výjimky totožný s tím, na kterém se loni jelo mistrovství republiky MTB cross country.

5.4.2010

Ilustrační foto.Foto: Deník/archiv

Hlavní závod mužů na čtyři okruhy podle očekávání ovládli profíci kategorie Elita. S více než dvou a půlminutovým náskokem vyhrál Michal Bubílek, který v dresu stáje Kelly´s bike ranch proletěl cílem v čase 52:16. Vítězství ho posunulo do čela průběžného pořadí před Fabišovského i Eberla, kteří u Letního kina chyběli. Druhý byl Vojta Marvan z kadaňského Hnízdil teamu a třetí Michal Velíšek z Factor bike teamu.

Kategorie mužů do 29 let letos ještě nepoznala jiného vítěze, než Petra Götze z Rotor bike teamu.

Vyhrál na Linhartu, na Třech křížích a v čase 1:01:19 i u Letního kina a celkové vítězství v této kategorii už mu nikdo nemůže sebrat. Pěkný souboj se odehrál o stříbro, druhý Milan Koníček ze Stříbra byl v cíli o pouhých 11 vteřin dřív než 3. Václavík z Kelly´s bike ranch.