VYBRAT REGION
Zavřít mapu

V Sokolově se chystá Velká mezinárodní cena mládeže ve vzpírání družstev

Sokolov – Na začátek září, konkrétně na 11. 9., připravil oddíl vzpírání TJ Baník Sokolov Velkou mezinárodní cenu Sokolova ve vzpírání družstev chlapců a dívek 2010.

3.8.2010
SDÍLEJ:

Jakub LihlFoto: Zdeněk Plachý


Zápolit se bude znovu ve vzpírárně na 8. základní škole v Sokolově.

Přihlášky do soutěže je potřeba podat nejpozději do 10. srpna organizačnímu pracovníkovi Petru Hrubému, který je také zároveň ředitelem turnaje, na e–mail: pedrohr@seznam.cz, nebo písemně na adresu: Petr Hrubý, Boučí 95, 356 01 Sokolov; či faxem: +420 352 622 290.

Případné dotazy zodpoví ředitel soutěže Petr Hrubý na telefonním čísle: 777 075 005.
V přihlášce je třeba uvést: počet osob, termín příjezdu a odjezdu, způsob dopravy, požadavky na noclehy.
A systém soutěže? Startují 5 až 6členná družstva, ročník narození 1997 až 1990, mohou startovat i družstva ,,B“ a ,,C“, ve družstvu mohou rovněž startovat i dívky.

Obecné předpisy: Soutěží se dle pravidel IWF.
Hodnocení soutěže: Dle Sinclairových tabulek pro muže a ženy. Do soutěže se započítává pět nejlepších výsledků z každého družstva. O pořadí družstev rozhodne větší počet Sinclairových bodů. Při větším počtu družstev budou družstva rozdělena do skupin.

Časový pořad:
technická porada (7.30 hod.), vážení (8.00 – 9.00 hod.), nástup 1. skupiny (9.45 hod.), začátek soutěže 1. skupiny (10.00 hod.), zahájení soutěže dalších skupin ihned po skončení předcházejících skupin
Zajímavé budou opět i ceny. Vítězné družstvo juniorů získá pohár. Družstva na 1. – 3. místě obdrží medaile, věcné ceny a diplom. Družstva na 4. – 6. místě obdrží věcné ceny a diplom.

Pořadatelé závěrem upozorňují, že všechna ustanovení tohoto rozpisu jsou platná, ve sporných případech rozhodne pořadatel.

Autor: Zdeněk Plachý

3.8.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Novomanželé Urbanovi si řekli své ANO na vrcholku Aschberg v horské Bublavě.
9

Letní svatby jsou in, oddává se na lávce, golfu, na poli nebo u vysílače

Míša Rauscherová, vrchní sestra z interního oddělení sokolovské nemocnice, je ve finále prestižní soutěže.

Vrchní sestra ze sokolovské interny by se mohla stát Nej sestřičkou roku 2017

Máme žízeň. A projevilo se to v prodeji

Karlovy Vary - Patrně i díky vysokým teplotám a žíznivým zákazníkům v letních měsících vzrostl skupině Karlovarských minerálních vod (KMV) v prvním pololetí roku prodej meziročně o čtyři procenta a dosáhla celkového obratu 3,9 miliardy korun. To bylo meziročně o dvě procenta více.

Za objektivem Františka Konopy

Karlovy Vary - Studoval fotografii na karlovarské „keramce“, poté si pořídil vlastní studio. Práce Františka Konopy zaujala velké množství lidí.

Maketu odhalí poslední český rytíř

Mariánské Lázně - Jedna z nejstarších románských staveb, kostel svatého Jakuba a Filipa na Chvojně u Konopiště, bude k vidění i v Mariánských Lázních. Věrná miniatura totiž přibude do velké rodiny v Parku Boheminium.

Motivací mají být stipendia od kraje

Karlovy Vary - Motivační a prospěchová stipendia za druhé pololetí uplynulého školního roku získají od Karlovarského kraje studenti z jedenácti středních škol v regionu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení