Kara ovládla první čtvrtfinálový zápas

TRUTNOV - V prvním zápase čtvrtfinále play off jednoznačně zvítězila Kara Trutnov nad karlovarskou Lokomotivou.

5.4.2008

Trocal ŽBL: Kara Trutnov - BK Lokomotiva Karlovy Vary.Foto: Vilém Fischl

Trocal ŽBL – play off – čtvrtfinále

Kara Trutnov – BK Lokomotiva Karlovy Vary 83:66 (29:15, 50:34, 71:48).
Nejvíce bodů: Mišurová 28, Zohnová 19, Šnajdrová 11, Petrovická 9, Carvajalová 6, Ivanová 5, Hindráková 3, Špirková 2 – Magerčiaková a Větrovcová 16, Vodrážková 10, Sedláčková a Kučerová 8, Hricková 6, Zmeková 2.
Rozhodčí: Vrážel, Večeřa.
Fauly: 17:12
TH: 8/6 – 26/21
Trojky: 11:3
Technická chyba: 1:0 (32. Špirková)
Diváků: 1000.
Nejlepší hráčka: Darina Mišurová (Kara Trutnov).
Stav série: 1:0.

Trutnovská Kara jednoznačně zvítězila v prvním zápase čtvrtfinále play off, když o svém úspěchu rozhodla již v první fázi utkání a v sérii se ujala vedení 1:0. Domácí tým měl fantastický vstup do zápasu, soupeři nasypal v první čtvrtině šest trojek a vytvořil si šestnáctibodový náskok.

V dalším průběhu si Trutnov náskok hlídal a hned po změně stran zasadil hostujícímu celku rozhodující direkt, když ve 24. minutě zvýšil vedení na 61:35. „Po skvělém prvním poločase naše družstvo ztratilo koncentraci pod dojmem, že se nemůže nic stát, a proto soupeř náskok snížil,“ řekl asistent trenéra Kary Trutnov Jiří Kovařík.

„Nám nezbývá nic jiného, než popřát domácím k dobrému výkonu. My jsme jim to usnadnili tím, že jsme do hry nevnesli vůbec nic, na co jsme se připravovali,“ poznamenal asistent trenéra BK Lokomotiva Karlovy Vary Václav Macek.

Ve čtvrtek 10. dubna se hraje odveta v Karlových Varech od 18:00 v přímém přenosu ČT 4. Pokud zvítězí Trutnov, postoupí do semifinále, v případě výhry Karlových Varů by se hrálo na jejich palubovce ještě v pátek v 17:30.

Autor: Bedřich Machek

5.4.2008 VSTUP DO DISKUSE

III. třída: Otročín se postaví Krásnému Údolí

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc.
20

Vybíráme ojeté SUV do 300 tisíc. Jaké koupit? A jakým se radši vyhnout?

Barokní Fischer byl - nebyl?

Karlovarský kraj - Že by již potřetí prezentovaný Mezinárodní hudební festival J. C. F. Fischera naplnil zadaná očekávání, si až tolik nemyslím.

OKRESNÍ PŘEBOR: Fanoušci mohou vybírat, derby horalů či duel mistra

Karlovy Vary – Sedmou příčku si v loňském ročníku okresního přeboru připsali na své konto fotbalisté sedleckého KSNP. Ti by rádi v letošním ročníku své umístění vylepšili, a nejen to, pomýšlí i na krajské soutěže.

Krajské třídy: V I. A třídě v duchu několika derby

Karlovarský kraj - Druhým podzimním kolem budou o víkendu pokračovat obě fotbalové krajské třídy. I. A třída: Hned na tři derby