Varský Siberian Husky team urval na mistrovství Evropy cenný titul

Karlovy Vary – Úspěšný výjezd. Ten má za sebou Siberian Husky team Karlovy Vary, který se představil během uplynulého týdne na mistrovství Evropy of snow, které bylo na programu po tři dny v dánském KaloHestehave.

30.11.2015

Závody psích spřežení Foto: Foto: David Kurc

yrazili v úterý dopoledne a samotná cesta trvala přes čtrnáct hodin. Po 1050 najetých kilometrech jsme dorazili na místo, zázemí hned vedle moře s výhledem na zříceninu hradu," poukazoval na pořádný výjezd do Dánska trenér Petr Gurega.

Ve čtvrtek pak byla na programu přejímka psů a večer slavnostní zahájení. V pátek mistrovství Evropy odstartovalo v 10.00 hodin. „Midová trať měřila 13,9 kilometru, tu jsme po prvním dni v kategorii Mid C se čtyřmi psy ujeli za osmačtyřicet minut," ohlédl se za prvním vystoupením Gurega.

Druhý závodní den se trať musela kvůli rozbahněnému poli přesunout na vedlejší cyklostezku, a tak se trať o kilometr zkrátila. „Zkrácený okruh jsme dojeli v čase dvaatřiceti minut, a jelikož třetí den se závod musel ukončit kvůli sněhové vichřici, tak jsme přešli rovnou k vyhlášení, kdy Romana Guregová získala zlatou medaili a titul mistra Evropy v kategorii Mid C," pochvaloval si závěrem spokojený kouč Gurega.

30.11.2015

1

Výtrysk horkého Vřídla se stále snižuje. Teď bude cmrndat jen do čtyř metrů

Čokolády všech tvarů, velikostí a příchutí budete moci ochutnat už tento pátek v Lidovém domě v Karlových Varech. Foto: Archiv/Čokofest

Čokoládové slavnosti pro každého, kdo miluje sladké

Motorkář skončil ve stromě

Karlovarsko - Havaroval se svou motorkou kousek od Nové Vsi.

Vladimír Sičák varuje: „Nesmíme se nechat zbytečně vylučovat“

Karlovy Vary – Rozhodčí mohou pískat jak chtějí, ale když nedostanou možnost vylučovat, tak nikoho nevyloučí. To je stará pravda.

Nedávala pozor při řízení a sjela ze silnice rovnou do stráně

Karlovarsko - Řidička nezvládla jízdu, vjela do protisměru a skončila na střeše.

První kolo Fortuna Tip ligy ovládl Milan Veselý z Karlových Varů

Karlovarský kraj – Zatím rovných 160 tipujících se zapojilo do jarní fotbalové Fortuna Tip ligy. V prvním kole si na svůj účet připsali tři borci devatenáct bodů a díky přesnému tipu Supertrefy se z vítězství radoval Milan Veselý z Karlových Varů.