Volejbalisté z lázní se rozloučili doma s druhou ligou ve velkém stylu

Karlovy Vary - Ervěnicím oplatili dvě porážky

22.3.2011

Na konec to nejlepší. Karlovarští volejbalisté se rozloučili se stávajícím ročníkem druholigové soutěže mužů ve velkém stylu. Na domácí palubovce na drahovické ´pajdě´ totiž oplatili Ervěnicím dvě porážky z prvního vzájemného souboje a na své konto si připsali dvě vítězství 3:1 a 3:0, v konečné tabulce obsadili 6. příčku.

VK K. Vary – Ervěnice 3:1
po setech: 13, -13, 20, 18

Vstup měli do závěrečného dvoukola hráči karlovarského VK velmi dobrý. Než se totiž soupeř z Ervěnic pořádně volejbalově zahřál, prohrál první set, ve kterém mu domácí dovolili uhrát pouze třináct bodů. Jenže ve druhém setu hráči Ervěnic karlovarskému výběru oplatili stejnou mincí. Ve třetím setu však přidalo lázeňské družstvo na obrátkách a opět se ujalo vedení, které pak v závěrečném, čtvrtém setu přetavilo v první důležité vítězství.

VK K. Vary – Ervěnice 3:0
po setech: 18, 11, 26

I do druhého utkání vstoupili lépe hráči z města minerálních pramenů. V prvním setu dovolili uhrát volejbalistům Ervěnic osmnáct, ve druhém pak dokonce pouze jedenáct bodů. Až ve třetím se pak bylo na co koukat, když o vítězství rozhodli Karlovaráci až po dramatické závěrečné zápletce.
Výsledky, 37. kolo: Praga - Chabařovice 3:1 (24, -19, 22, 23), Rakovník - Příbram B 3:0 (20, 18, 16), Liberec - Modřany 3:0 (23, 22, 19), Mladá Boleslav - Jablonec n. N. 3:0 (21, 16, 23); 38. kolo: Praga - Chabařovice 1:3 (-14, -23, 24, -23), Rakovník - Příbram B 0:3 (-17, -18, -20), Liberec - Modřany 2:3 (23, -18, 23, -17, -12), Mladá Boleslav - Jablonec n. N. 3:0 (20, 18, 17).

22.3.2011 VSTUP DO DISKUSE

Policie, ilustrační foto.

Kriminálník zapálil vánoční strom města. A to nebylo vše

Turistům se v Karlovarském kraji líbí. A tak jich sem přijelo zase více

Déčkaři své Divadelní putování zakončili v Jakubově

Karlovy Vary - Divadelní studio D3 rozšířilo své kočovné působení. Po legendárním Vagantu letos poprvé vyrazil na svou pouť DivPut, jinak známý také jako Divadelní putování.

Rytířům první příprava sedla, Vary přehráli 3:0

Kladno – Druhé přípravné utkání před sezonou hokejisté Kladna už zvládli. Nově rodící se tým se předvedl poprvé před sedmi stovkami vlastních diváků v dobrém světle a ještě na jaře extraligové Karlovy Vary přehrál 3:0. Závěr utkání sledoval i hvězdný majitel klubu Jaromír Jágr.