Výhru karlovarského Hurricanu vystřelil po měsíční přestávce Jakub Černý, v čase 59:46

K. Vary – V dohrávce 8. kola 1. ligy to tam konečně padlo. Hurricani dovezli z moravskoslezského výjezdu tři body. Po sobotní prohře s Havířovem si spravili chuť, těsně a se štěstím vyhráli v Rožnově pod Radhoštěm. První dvě třetiny byly vyrovnané a skončily shodně 1:1. Vyvrcholení zápasu přišlo až ve třetí části. Přesněji v jejím samém závěru.

8.11.2016

Ilustrační foto.Foto: Deník/Zdeněk Plachý

Hned ve druhé minutě třetí třetiny domácí Rožnov odskočil na rozdíl jednoho gólu. To se však nelíbilo ostrostřelci z minulého zápasu Honzovi Smolkovi, který vyrovnal. Minutu a půl před koncem přišla ledová sprcha pro hurricany. Rožnovský Polášek možná střílí vítězný gól na 4:3. Trenér Závora si bere oddechový čas, jde se do šesti a od tohoto okamžiku bylo na hřišti pouze jedno družstvo. Matyáš Kalina 38 vteřin před koncem vyrovnává.

A ještě to od Varů není všechno. Kuba Černý více jak z půlky hřiště šťastně propaluje nešťastného brankáře Rožnova. Na ukazateli skóre svítí 59:46 a stav 4:5 pro Karlovy Vary je také konečným výsledkem.

Trenér Hurricanu Závora po zápase pronesl: „Tentokrát jsme byli celý zápas lepším týmem, srážel nás pouze strach a nervozita z vítězství. Dramatický závěr se nám podařilo zvládnout a ukončili jsme tak sérii nešťastných porážek. Toto vítězství je pro nás velmi důležité. Věřím, že se od něj odpíchneme a budeme stoupat tabulkou vzhůru. Děkujeme soupeři za férový zápas a fanouškům za podporu,“ řekl s velikou úlevou na duši a ohromnou radostí.

1. FBK Rožnov pod Radhoštěm – FB Hurrican Karlovy Vary 4:5 (1:1, 1:1, 2:3). Branky: 16. Petr Kittel, 40. Petr Kittel, 42. David Friedel, 59. Marek Polášek – 5. Daniel Macek, 31. Robert Košir, 50. Daniel Macek, 60. Matyáš Kalina, 60. Jakub Černý. Rozhodčí: Lukáš Svrček – Radim Waliczko. Vyloučení: 4:4. Bez využití. Diváci: 78.

8.11.2016

Muž se napil kyseliny. Zřejmě omylem

Mariánskolázeňští fotbalisté odjížděli do Plzně na hřiště Petřína s cílem urvat alespoň bodík. To se ale nepovedlo.