Žraloky rozesmutnil exkarlovarský Kvoch

Ostrov - Sharks KV – Draci Kolín 3:4

10.1.2011

Smutek, zklamání. Na druhé straně radost a slzy štěstí. To vše bylo k vidění na ostrovském zimním stadionu v rámci semifinále play–off Sportmal sledgehokejové ligy, které se hraje na dvě vítězná utkání.

V tom se střetli karlovarští Sharks s úřadujícím mistrem ligy Draky Kolín. Ve vyrovnaném utkání se nakonec z prvního bodu semifinálové série radovali Kolíňáci, kterým zajistil veledůležitý bodový zisk přesnou ranou dvanáct sekund před vypršením řádné hrací doby exkarlovarský obránce v barvách Kolína Tomáš Kvoch.

Nástup do utkání měli velmi dobrý domácí sledgehokejisté, kteří se ujali již v první minutě po souhře Janka s kapitánem Jiřím Bergerem vedení. Hosté však nezůstali o nic pozadu.

Ve 4. minutě bylo po spolupráci Raula s Kubešem a Kvochem vyrovnáno. Podruhé šli do vedení Karlovaráci ve 21. minutě, a opět to byl Jiří Berger, který mířil přesně.

Pak ale na pořad dne přišla pořádná ledová sprcha. Ve 22. minutě vyrovnal kolínský Kubeš a ve 23. minutě strhl vedení na stranu Draků další exkarlovarský hráč v dresu hostů Michal Geier.
Sledgehokejový prapor i nadále držel nejproduktivnější hráč základní části Jiří Berger, který si na své konto připsal po spolupráci s Hrbkem a Nejedlým hattrick. Rozhodnutí o vítězi prvního semifinálového duelu přišlo dvanáct sekund před koncem základní hrací doby, kdy se střelecky prezentoval po samostatné akci hostující Kvoch, který tak rozhodl o první bodovém zisku úřadujícího mistra ligy.

Sharks KV – Draci Kolín 3:4
Branky a nahrávky: 1. Jiří Berger (Janko), 21. Jiří Berger, 32. Jiří Berger (Hrbek, Nejedlý) – 4. Raul (Kubeš, Kvoch), 22. Kubeš (Raul, Kvoch), 23. M. Geier, 45. Kvoch. Třetiny: 1:1, 1:2, 1:1. Rozhodčí: Fagan – Schopf, Danyo.
SKV Sharks Karlovy Vary: Janoušek (B. Mach) – Jiří Berger, Hrbek, Frous, Jiří Švec, Janko, Tomáš Berger, Forgo, Nejedlý, Čolič, Očenášek.
SK Draci Kolín: Glier - Kubeš, Kvoch, M. Geier, Raul, Šafránek, Bejvl, V. Buhr.

10.1.2011 VSTUP DO DISKUSE

Novomanželé Urbanovi si řekli své ANO na vrcholku Aschberg v horské Bublavě.
9

Letní svatby jsou in, oddává se na lávce, golfu, na poli nebo u vysílače

Míša Rauscherová, vrchní sestra z interního oddělení sokolovské nemocnice, je ve finále prestižní soutěže.