Kolektiv, který byl na turnaji nejmladší, podlehl jen suverénnímu týmu Sokolova.

BK Loko K. Vary – BCM Sokolov 35:89 (19:46).
Body BK Loko: Rintová 18, Knoppová a Ondráčková po 4, Klečková 3, Růžková, Krčková, Malíková po 2.
Sokolov přijel na turnaj v nejsilnější sestavě s hráčkami ročníku 91 včetně Karlovaraček Ledererové a Štrubelové a na turnaji neměl konkurenci. V ´derby´ s Lokomotivou, hrál svou roli i věkový handicap (za Vary hrála děvčata ročníku 92 a 93).

BK Loko K. Vary – Ellesmere Port Panthers 76:74 (43:29).
Body BK Loko: Rintová 29, Krčková a Knoppová po 13, Ondráčková 12, Klečková 4, Malíková 3, Růžková 2.
„Věděli jsme, že Angličanky budou hrát tvrdě, ale dařilo se nám je rychlou a pestrou hrou přehrávat a proto jsme také první poločas vyhráli rozdílem 14 bodů. Ovšem ve druhém poločase a zvláště v poslední čtvrtině soupeřky ještě přitvrdily a my se zalekli vítězství. Dělali jsme zbytečné chyby a vlastní nedisciplinovaností soupeřkám dovolili snížit až na rozdíl dvou bodů,“ přiblížil vývoj dramatického zápasu karlovarský trenér Ondřej Kádě.

BK Loko K.Vary – ŽBK Poprad 64:59 (34:26).
Body BK Loko: Krčková a Ondráčková po 14, Rintová 12, Růžková 9, Klečková 6, Malíková 4, Knoppová 3, Jenšíková 2.
Ve vyrovnaném duelu si Varačky od začátku až do konce udržovaly mírné vedení i přesto, že jim chyběla bojovnost z předchozího zápasu.

BK Loko K.Vary – Torekves SE 81:52 (46:23).
Body BK Loko: Rintová 25, Knoppová 10, Růžková a Krčková po 8, Ondráčková 7, Paduová 6, Jenšíková 5, Danková a Klečková po 4, Malíková a Janatová po 2.
Třetí a poslední sobotní zápas s nejslabším týmem turnaje se od začátku až do konce hrál podle karlovarských not.

BK Loko K.Vary – BCM Sokolov 54:108 (32:56).
Body BK Loko: Ondráčková 15, Rintová 13, Krčková 6, Růžková 5, Jenšíková a Malíková po 4, Klečková 3, Knoppová, Paduová po 2.
V nedělním finále turnaje lázeňský tým vydržel favoritkám vzdorovat jen čtyři minuty do stavu 10:11, pak ale Sokolovačky přeřadily na vyšší rychlost a šňůrou 15 bodů daly utkání jasný ráz.