VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Koalice změnila zástupce v městských firmách

Karlovy Vary - Zároveň snížila počty zástupců města, kteří v nich budou zasedat

10.3.2011
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Petr Przcezcek

Rada města na svém posledním zasedání změnila složení orgánů městských společností. A zároveň snížila počty zástupců města, kteří v nich budou zasedat. „V koalici K20 jsme se domluvili na redukci počtu členů na zákonné minimum a nominovali do nich členy koalice a odborníky,“ uvedl primátor Petr Kulhánek.
Jednatelem KV Areny zůstává Roman Maleček. „Dozorčí rada doznala zeštíhlení z šesti na tři osoby a zasednou v ní Radek Novotný, Josef Janů a Richard Houška,“ uvedl Jan Kopál, mluvčí magistrátu.

Představenstvo akciové společnosti Leasureland Karlovy Vary budou řídit Jiří Brož, Stanislav Vondráček a Jindřich Čermák. V dozorčí radě usednou Petra Kadlečková, Vlastimil Lepík a Marie Tokarová.

Jednateli KV City Centrum, s.r.o., jsou Jaroslav Fujdiar a Stanislav Vondráček. „Dozorčí rada zde není ustanovena. U společností s ručením omezeným být může, ale nemusí,“ doplnil mluvčí.

Ve společnosti Dopravní podnik Karlovy Vary se snížil počet členů představenstva z šesti na čtyři. Jsou jimi Pavel Bohánek, Jaroslav Růžička, Ota Řezanka a Libor Šembera. Dozorčí rada má také čtyři členy. Za zaměstnance zůstávají Jiří Tlučhoř a Tomáš Gazárek, dalšími jsou Josef Murčo a Josef Janů.

Představenstvo Alžbětiných lázní má místo čtyř členů jen tři. „Jsou to Viktor David, Stanislav Vondráček a Petr Kulhánek. V dozorčí radě zůstává zástupce zaměstnanců Alena Irmanová, další dva členové jsou Roman Maleček a Zdeňka Šebková,“ uvedl mluvčí.

V představenstvu Karlovarské teplárenské zůstává Josef Malý, ale i zde se změnil počet členů. Ze sedmičlenného orgánu zbyli tři zástupci. V představenstvu usednou Jiří Kotek a Milan Rusev.

Dozorčí rada má místo šesti už jen čtyři členy, dva z nich, Jiří Kunc a Petr Mandák, kteří zastupují zaměstnance společnosti, zůstali. Dvěma novými jsou Hana Janischová a Antonín Šnajdr.

Autor: Ivana Kalinová

10.3.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Pestalozzi vznikli jako studentská kapela v roce 1988. Jedním ze zakládajících členů byl i Petr Gardner.

Nekonečná jízda kapely Pestalozzi začala před 30 lety

Účastníci Senior akademie se na závěr svých studií sešli s vedením města Karlovy Vary a zástupci městské policie.

Senior akademie je opět tady, vstoupila do osmého ročníku

Kontejner se změnil v past. Naštěstí pomohli strážníci

Karlovy Vary - Velkou smůlu měl muž, který do kontejneru vyhazoval odpad. Jakýmsi záhadným způsobem se mu v něm zaklínil prst a nádoba se změnila v past, z níž nemohl uniknout. Z prekérní situace pomohli strážníci městské policie.

Provětrejte své dalekohledy a pozorujte hvězdy

Karlovy Vary - Hvězdná obloha odhalí zvědavcům další malá tajemství. V pondělí se ztratí měsíc a zazáří nově objevená kometa čekající na své jméno.  

Foto: Miminka z Karlovarska

Deník představuje právě narozené děti

Těžký úkol. Lázně zvelebí renomovaný urbanista

Karlovy Vary - Jak propojit turistickou lázeňskou oblast se zbylými čtvrtěmi tak, aby tvořily fungující organismus?

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení