VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Výsledky komunálních voleb v obcích na Karlovarsku

Karlovarsko – Jak dopadly komunální volby ve městech na Karlovarsku.

19.10.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Archiv

ANDĚLSKÁ HORA

Volební účast 53,05%
Společně pro Andělku 100%
V obci kandidoval pouze jeden volební subjekt pod názvem Společně pro Andělku.

Zvolení zastupitelé: Křimská Miloslava, Stráská Lydie, Valvoda Roman, Jára Lukáš, Marek Josef, Trejbalová Monika, Pokorný Karel.

BOŽIČANY

Volební účast 59,62%
Nezávislí 41,36%
Sdružení „STAN“, NK 30,79%
TOP 09 13,04%
Nestraníci pro obec 10,86%

Zvolení zastupitelé: Kameš Miloš, Kvasničková Martina, Künzl Petr, Mládenec Vladimír, Žemlička Pavel, Lendl Marek, Chládek Josef.

BŘEZOVÁ

Volební účast 58,26%
Sdruž. nezáv. za obec Březová 53,84%
Nezávislí za Březovou 46,16%

Zvolení zastupitelé: Turoňová Hana, Pudil Miroslav, Jírová Zdeňka, Černík Jiří, Gruber Martin, Vaníček Václav, Hnátik Michal.

ČERNAVA

Volební účast 66,40%
Edwin Trapp, NK 9,63%
Tomáš Hladký, NK 9,63%
Lenka Bauerová, NK 9,32%
Zuzana Šťastná, NK 9,11%
Milena Částková, NK 8,39%
Josef Krouza, NK 8,90%
Jana Kovaříková, NK 7,35%
Blanka Považajová, NK 6,83%

Zvolení zastupitelé: Jana Kovaříková, Lenka Bauerová, Zuzana Šťastná, Tomáš Hladký, Edwin Trapp, Milena Částková, Josef Krouza.

ČICHALOV

Volební účast 53,17%
KSČM 100%
V obci kandidoval pouze jeden volební subjekt – KSČM.

Zvolení zastupitelé: Pohanová Milena, Karev František, Kaňková Jaroslava, Houdková Marie, Dziuba Jan.

DALOVICE

Volební účast 52,21%
TOP 09 16,61%
Za klidné Dalovice bez dolů 14,92%
Nezáv.,prosperita, blahobyt 13,81%
KSČM 8,07%
Chcete změny, volte ženy 7,76%
ČSSD 7,69%
Strana pro kulturní rozvoj 7,13%

Zvolení zastupitelé: Kolovrátek Lukáš, Karas Jiří, Krumphanzlová Věra, Geber Milan, Scheerbaumová Andrea, Zajíčková Jarmila, Dejmek Vladimír.

DĚPOLTOVICE

Volební účast 63,36%
Jaroslav Kareš, NK 13,80%
Jiří Štikar, NK 12,98%
Pavel Hnízdil, NK 12,56%
Štěpánka Luxíková, NK 12,56%
Jan Kubernát, NK 10,20%
Stanislava Šidlová, NK 10,09%
Benjamin Matějka, NK 9,27%
Josef Juričič, NK 8,44%

Zvolení zastupitelé: Štikar Jiří, Kareš Jaroslav, Hnízdil Pavel, Matějka Benjamin, Luxíková Štěpánka, Šidlová Stanislava, Kubernát Jan.

HÁJEK

Volební účast 76,49%
Sdruž.nezáv.kand. za Hájek 80,10%
SPOKOJENÝ HÁJEK 19,90%

Zvolení zastupitelé: Hromádko Vít, Volejník Jan, Ticháček Petr, Lhoták ml. Jaroslav, Stibor Petr, Němeček Pavel, Bartůněk Stanislav.

HORY

Volební účast 66,11%
Hory 2010 58,62%
SNK Za rozvoj obce Hory 38,98%
Marek Mikeš, NK 2,40%

Zvolení zastupitelé: Rinská Anna, Patera Jiří, Valtýřová Dana, Novek Zdenek, Nezbeda Milan, Švarcová Lucie, Švadlenka Roman.

CHODOV

Volební účast 54,02%
Sdruž.nezáv.kand.č. 2 51,40%
Sdruž.nezáv.kand.č. 1 48,60%

Zvolení zastupitelé: Čížek Karel, Čížek Karel, Nemeš František, Bokr Lubomír, Kuchařová Anna.

JENIŠOV

Volební účast 77,68%
SNK pro obec Jenišov 66,24%
SNK - NOVÝ JENIŠOV 15,38%
Změna pro Jenišov 9,58%

Zvolení zastupitelé: Braun Ladislav, Truksa Ivan, Vaňásek Lukáš, Brujová Vladimíra, Pořízek Jaromír, Hes Zdeněk, Špatenka Václav.

KOLOVÁ

Volební účast 63,31%
Za udrž. rozvoje obce Kolová 53,45%
Sdr. ALTERNATIVA, NK 30,08%
ČSSD 13,05%
Jana Bartošová, NK 2,92%

Zvolení zastupitelé: Jiskrová Blanka, Johanovský Václav, Soukupová Iveta, Klaus Pavel, Kellner Václav, Vlasáková Dagmar, Braunová Daniela, Šinták Jan, Míček Martin.

KRÁSNÝ LES

Volební účast 65,02%
SNK obce Krásný Les 69,78%
SNK Kr.Les-Damice- Hor.Hrad 15,35%
SDRUŽ. ZA KRÁS.LES KRÁSNĚJŠÍ 14,87%

Zvolení zastupitelé: Zindr Richard, Střelbová Jana, Vovsík Jiří, Jandák Pavel, Molnár Jiří, Krchová Andrea, Jandák Petr, Klapáčová Dana, Liška Antonín.

KRÁSNÉ ÚDOLÍ

Volební účast 51,14%
Martin Frank, NK 11,42%
Horst Schleicher, NK 10,98%
Miloslava Vytisková, NK 10,84%
Vladimír Ježek, NK 9,31%
Zdeněk Dvořák, NK 9,16%
Hana Drbalová, NK 8,65%
Romana Prášilová, NK 8,29%
Bedřich Michalec, NK 7,20%
Květuše Smolová, NK 6,47%
Jana Hejdová, NK 6,69%

Zvolení zastupitelé: Frank Martin, Schleicher Horst, Drbalová Hana, Dvořák Zdeněk, Vytisková Miloslava, Hejdová Jana, Ježek Vladimír, Prášilová Romana, Michalec Bedřich.

KYSELKA

Volební účast 56,31%
SNK: Kyselka pro lidi 24,31%
Sdruž.nezáv.kand. I. 21,75%
Nezávislí B 12,29%
Nezávislí A 11,87%
ČSSD 11,18%
Kyselka krásnější 9,57%
Sdruž.nezáv.kand. II. 5,78%

Zvolení zastupitelé: Čada Petr, Eliáš František, Hoffmannová Petra, Zicha Vladimír, Jarošová Eva, Němec Ivan, Schwarz Roman, Labík Aleš, Jahičová Dagmar.

MERKLÍN

Volební účast 51,63%
Sdruž.nezáv.kand.- Merklín I 44,64%
ČSSD 14,94%
Sdruž.nezáv.kand.- Merklín II 14,71%
TOP 09 13,73%
KDU–ČSL 11,98%

Zvolení zastupitelé: Níč Josef, Gerát Zdeněk, Vochozková Naděžda, Matuštík Jan, Filipová Vlasta, Jantoš Rudolf, Švajková Lucie, Koldinský Vladimír, Sýkora Josef, Sloup Stanislav, Filipová Anna, Marschner Robert, Jirková Marie, Kothera Petr, Krátký Daniel.

MÍROVÁ

Volební účast 67,52%
Jiří Valenta, NK 10,32%
David Belička, NK 9,49%
Petr Marek, NK 8,78%
Josef Sinkule, NK 8,78%
Josef Domin, NK 8,66%
Anna Beličková, NK 7,71%
Tomáš Jeřábek, NK 6,88%
Martina Hrnková, NK 6,64%
V obci kandidovalo 16 kandidátů.

Zvolení zastupitelé: Marek Petr, Jeřábek Tomáš, Domin Josef, Belička David, Sinkule Josef, Valenta Jiří, Beličková Anna.

NOVÉ HAMRY

Volební účast 74,65%
Sdruž.nezáv.kand. 65,15%
Nové Hamry 2000 Plus SNK 33,94%
Martin Bečvář, NK 0,91%

Zvolení zastupitelé: Bradáč Jaroslav, Kubiš František, Buchar Stanislav, Dejlová Lenka, Novák Petr, Bradáč Jaroslav ml., Naňka Tomáš, Gruber Pavel, Veselá Alena.

OTOVICE

Volební účast 72,06%
Sdruž.nezáv.kand. za Otovice 57,98%
SNK - Pro obyvatele obce 22,00%
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI 20,02%

Zvolení zastupitelé: Škultéty Josef, Růžička Jaroslav, Švecová Stefana, Beneš Jindřich, Karafiátová Zuzana, Kožejová Jitka, Hrubý Josef.

OTROČÍN

Volební účast 63,90%
KDU–ČSL 65,23%
Podpora venkova 15,74%
KSČM 13,49%
Sdruž.nezáv.kand. dobré vůle 5,54%

Zvolení zastupitelé: Šašková Marie, Staříková Jana, Beníšková Věra, Dolejší Pavla, Hazmuka Roman, Veselý Tomáš, Nepraš Jiří, Hajný Vladimír, Molnárová Lenka.

PERNINK

Volební účast 64,81%
Pernink náš domov 61,21%
Sdružení „STAN“, NK 38,79%

Zvolení zastupitelé: Tůmová Jitka, Groh Petr, Vetešník Ladislav, Štauber Alois, Mašek Václav, Aizner Jaroslav, Kokrhelová Jana, Höhnl Rudolf, Dibelková Iveta.

PILA

Volební účast 67,60%
Pilští nezávislí 53,31%
Sdr. ALTERNATIVA, NK 42,68%
Vlastimil Střimelský, NK 4,01%

Zvolení zastupitelé: Hoffman Stanislav, Mäsárová Zuzana, Matoušek Ladislav, Trenková Jana, Mandzuk Richard, Belbl Petr, Svoboda Karel.

POTŮČKY

Volební účast 73,65%
Vlastimil Ondra, NK 9,05%
Jarmila Fořtová, NK 8,40%
Miroslav Šípek, NK 7,75%
David Nádler, NK 7,68%
Stanislav Šípek, NK 6,81%
Lenka Kuběnová, NK 6,73%
Karel Štěrba, NK 6,37%
Jozef Putko, NK 6,01%
René Týř, NK 5,87%
Stanislav Zeman, NK 5,50%
V obci kandidovalo 18 kandidátů.

Zvolení zastupitelé: Šípek Miroslav, Štěrba Karel, Ondra Vlastimil, Šípek Stanislav, Kuběnová Lenka, Fořtová Jarmila, Nádler David, Putko Jozef, Týř René.

PŠOV

Volební účast 51,92%
Sdruž.nezáv.kand. 67,42 %
Sdruž. nezáv. zástupců obcí 32,58%

Zvolení zastupitelé: Švec Petr, Riedlová Monika, Vojíková Soňa, Šmidmajerová Helena, Vrzáček Vladimír, Houdková Radmila, Pavlík Jaroslav, Mourek Jiří, Vácha Václav.

SADOV

Volební účast 56,63%
SDRUŽ.NEZÁV. KANDIDÁTŮ 1 36,26%
Přátelé obcí 30,76%
SDRUŽ.NEZÁV. KANDIDÁTŮ 2 30,05%
KSČM 2,93%

Zvolení zastupitelé: Wolf Bohumil, Novotná Martina, Drda Pavel, Vlasáková Dagmar, Frisch Eduard, Ludvík Ladislav, Frisch Marek.

SMOLNÉ PECE

Volební účast 75,47%
Sdruž.nezáv. kandidátů č. I 66,96%
Sdruž.nezáv.kand. č. II 33,04%

Zvolení zastupitelé: Nikrmajer Karel, Engliš Jan, Marek František, Tvrdý Miroslav, Marečková Romana, Redlová Jana, Švancar Václav.

STANOVICE

Volební účast 68,39%
Sdružení ČSSD, NK 43,19%
Sdružení - Rozvoj obce 27,25%
Věci veřejné 19,00%
ODS 8,09%

Zvolení zastupitelé: Vondráček Roman, Jára Jiří, Buček Jiří, Klauzová Marie, Kocourek Ladislav, Dědková Helena, Kondelčíková Alice, Tischerová Karin, Šnajdar Jaroslav.

STRÁŽ NAD OHŘÍ

Volební účast 58,93%
Sdruž.nezáv.kand.2010 56,63%
SNKza rozvoj obce Stráž n.Ohří 28,14%
TOP 09 15,23%

Zvolení zastupitelé: Vaculík Pavel, Záleský Miloslav, Chvostová Alena, Kučera Tomáš, Fišer Daniel, Štěpnička Antonín, Marek Pavel, Douda Jaroslav, Vraná Petra.

STRUŽNÁ

Volební účast 67,21%
SDRUŽ.NEZÁV. KANDIDÁTŮ 79,04%
Začínáme hospodařit 20,96%

Zvolení zastupitelé: Večerková Zuzana, Skála Jan, Nováková Lenka, Prokop Petr, Dotzauerová Hannilore, Götz Arnošt, Stoček Pavel.

ŠEMNICE

Volební účast 62,08%
Nezávislí I 66,09%
Sdr. ALTERNATIVA, NK 17,62%
Nezávislí II 16,29%

Zvolení zastupitelé: Čapková Vladěna, Januška Radek, Tůma Vladislav, Matějů Vladimír, Vorel Petr, Hlaváčová Jana, Valnohová Kateřina.

ŠTĚDRÁ

Volební účast 46,22%
Sdruž.nezáv.kand. 52,33%
Nezáv. kandidáti obce Štědrá 29,17%
KSČM 18,50%

Zvolení zastupitelé: Pánková Alžběta, Pánek František, Karnoll Albert, Široký Pavel, Machala Ivo, Špirochová Hana, Třeštík Jaroslav.

TEPLIČKA

Volební účast 76,92%
SNK za krásný domov v Tepličce 81,95%
SNK pro přímou dem.v o. Teplička 18,05%

Zvolení zastupitelé: Bartošová Hana, Jelínek Tomáš, Kundrát Tomáš, Přiklopil Jan, Dobroňová Helena.

ÚTVINA

Volební účast 70,21%
Miroslav Studnička, NK 8,06%
Miroslav Mikula, NK 5,35%
Roman Pavlík, NK 5,15%
Lenka Straková, NK 8,97%
Jiří Krejča, NK 5,00%
Milan Větrovec, NK 5,00%
Václav Lupínek, NK 4,37%
Jan Krejča, NK 3,89%
Michaela Široká, NK 5,78%
Eva Holubová, NK 5,56%
Jana Hudecová, NK 4,41%
Ivana Květoňová, NK 4,33%
V obci kandidovalo 25 kandidátů.

Zvolení zastupitelé: Pavlík Roman, Krejča Jiří, Větrovec Milan, Široká Michaela, Straková Lenka, Holubová Eva, Mikula Miroslav, Hudecová Jana, Studnička Miroslav.

VALEČ

Volební účast 62,38%
VALEČSKO 31,81%
SKUTEČNĚ NEZÁVISLÍ OBČANÉ 18,22%
ODS 15,48%
Pro Valeč 2010 13,72%
Hnutí za harm.rozvoj Valečska 11,50%
PODPORA SPORT.ČIN. VE VALČI 9,27%

Zvolení zastupitelé: Pavlíčková Marcela, Kubísková Irena, Švamberg František, Broum Ladislav, Kubař Josef, Klus Josef, Danečková Eva, Fronc Jan, Kubísek Aleš.

VELICHOV

Volební účast 65,09%
Občané pro Velichov 46,30%
Obnova Velichova 29,06%
Občané Velichova 17,46%
Velichovští občané 7,19%

Zvolení zastupitelé: Moravcová Markéta, Kučerová Lydie, Javůrek Jan, Škuthan Jan, Doležalová Milena, Bitman Jiří, Plomer Hubert, Pavlis Albín, Kučera Miroslav.

VERUŠIČKY

Volební účast 60,66%
Sdruž.nezáv.kand. obce 43,06%
Sdruž.nezáv.kand. 26,06%
Strana Nezávislých 23,61%
Volte Pr.Blok www.cibulka.net 7,27%

Zvolení zastupitelé: Kvasnička Petr, Slivčáková Marie, Rubáš Miroslav, Masák Ivo, Křenčil Martin, Hirš Václav, Mára Jiří.

VOJKOVICE

Volební účast 66,54%
Za rozvoj Vojkovic a Jakubova 50,84%
PRO DĚTI A MÍSTNÍ ROZVOJ 44,55%
KSČM 4,61%

Zvolení zastupitelé: Novotná Kamila, Jordánová Irena, Hadáčková Kateřina, Garaj Luboš, Maléř Roman, Andreanský Petr, Horn Robert.

VRBICE

Volební účast 44,52%
KSČM 73,90%
Strana svobodných občanů 26,10%

Zvolení zastupitelé: Pivoňka Martin, Sojka Jiří, Holubová Helena, Lábr Jaroslav, Rösnerová Schwoiserová Romana.

VYSOKÁ PEC

Volební účast 63,96%
Č1 59,40%
Nová generace 33,16%
Vlastimil Zázvorka, NK 4,99%
ČSSD 2,44%

Zvolení zastupitelé: Hüttner Jan, Zettlová Martina, Hüttner Tomáš, Kratochvíl Bedřich, Šindelka Rudolf, Šudý Emil, Košner Jindřich.

(Podle volby.cz)

Autor: Petr Przeczek

Místo události:
19.10.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Novomanželé Urbanovi si řekli své ANO na vrcholku Aschberg v horské Bublavě.
9

Letní svatby jsou in, oddává se na lávce, golfu, na poli nebo u vysílače

Míša Rauscherová, vrchní sestra z interního oddělení sokolovské nemocnice, je ve finále prestižní soutěže.

Vrchní sestra ze sokolovské interny by se mohla stát Nej sestřičkou roku 2017

Máme žízeň. A projevilo se to v prodeji

Karlovy Vary - Patrně i díky vysokým teplotám a žíznivým zákazníkům v letních měsících vzrostl skupině Karlovarských minerálních vod (KMV) v prvním pololetí roku prodej meziročně o čtyři procenta a dosáhla celkového obratu 3,9 miliardy korun. To bylo meziročně o dvě procenta více.

Za objektivem Františka Konopy

Karlovy Vary - Studoval fotografii na karlovarské „keramce“, poté si pořídil vlastní studio. Práce Františka Konopy zaujala velké množství lidí.

Maketu odhalí poslední český rytíř

Mariánské Lázně - Jedna z nejstarších románských staveb, kostel svatého Jakuba a Filipa na Chvojně u Konopiště, bude k vidění i v Mariánských Lázních. Věrná miniatura totiž přibude do velké rodiny v Parku Boheminium.

Motivací mají být stipendia od kraje

Karlovy Vary - Motivační a prospěchová stipendia za druhé pololetí uplynulého školního roku získají od Karlovarského kraje studenti z jedenácti středních škol v regionu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení