VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Nejsem sebevrah, říká ředitel KV Arény

Karlovy Vay — Kolik peněz město na provoz areálu uvolní, o tom chce Zdeněk Sysel s radnicí ihned jednat.

25.11.2008 17
SDÍLEJ:

Multifunkční hala.Foto: Repro: DENÍK

Jeden měsíc na rozmyšlenou si vzal Zdeněk Sysel, nový ředitel KV Arény, než tuto funkci přijal.

„Náplní mé práce bude provoz areálu, jeho program a marketing. Stavba jako taková je otázkou města jako investora. To je oboustranná dohoda a s tím jsem do funkce nastoupil,“ uvedl šestatřicetiletý ředitel, který svůj první pracovní den v této funkci absolvoval v pondělí 24. listopadu.

„Zatím jsem ve fázi přebírání materiálů po bývalém řediteli. Na nových koncepcích a strategiích ovšem okamžitě začneme pracovat. Mou vizí je, aby aréna sloužila nejen hokejistům a jiným sportovcům, ale aby ji využívali i občané. A to jakékoliv věkové kategorie, od dětí až po seniory,“ uvedl Sysel. Zároveň ale přiznal, že zatím neví, kolik peněz na provoz haly uvolní a není ani známý pevný termín otevření nového komplexu.

„Jaký bude rozpočet haly pro příští rok, o tom chci s vedením města jednat co nejdříve. Doufám, že mezinárodní filmový festival, který se koná začátkem července, stihneme a že přehlídka se bude konat ve vyzkoušené hale,“ dodal ředitel. Ten si je dobře vědom, že budoucí marketinkový program haly se bude odvíjet od hokeje, ale jen z toho areál živ být nemůže.

„Musíme vědět, jaké akce, jakého typu a pro jakou cílovou skupinu chceme strategii postavit. V hale chceme pořádat výstavy, veletrhy nejrůznějších typů a charakteru, kongresy, ale také soustředění sportovních oddílů, a to jak českých, tak zahraničních. Pro nás bude velmi důležitá také lázeňská klientela a chtěli bychom připravit i atraktivní pořady interaktivního typu pro děti. Prostě program bude takový, aby žila hala i region,“ nastínil Sysel.

Zkušenosti nový ředitel KV Arény sbíral jak v samosprávě, státní správě, tak v podnikatelské branži. Pracoval jako tiskový mluvčí karlovarského primátora, působil na postu tajemníka ostrovské radnice a poté podnikal. „Vybral jsem si oblast marketinku a managementu, to je mi nejbližší. Jeden čas jsem pracoval také jako hodnotitel projektů pro ministerstvo pro místní rozvoj. Šest let jsem se organizačně podílel na Tourfilmu a dalších lázeňských akcích,“ vysvětlil Sysel.

Nový ředitel KV Arény si je dobře vědom, že provoz KV Arény nebude levný a kdyby se mu co nejdříve podařilo sehnat generálního partnera multifunkční haly, pak by to považoval za velký úspěch. „Něco takového bych přivítal, je to jedna z variant. Musíme se snažit, ovšem také vědět, v jakém regionu žijeme. Až se hala rozjede, musíme pro lidi připravit takový program, aby jej finančně utáhla celá rodina a do KV Arény se lidé vraceli. To je můj cíl,“ uvedl Sysel.

Autor: Ivana Kalinová

25.11.2008 VSTUP DO DISKUSE 17
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Elegance. Jedno ze slov, jímž můžeme Františka i jeho díla vystihnout.

Za objektivem Františka Konopy

Momentky z připomínky 800. výročí kostela sv. Jakuba a Filipa na Chvojně.
57

Maketu odhalí poslední český rytíř

Motivací mají být stipendia od kraje

Karlovy Vary - Motivační a prospěchová stipendia za druhé pololetí uplynulého školního roku získají od Karlovarského kraje studenti z jedenácti středních škol v regionu.

Kvůli opravě mostu ve Dvorech čeká na motoristy objížďka

Karlovy Vary - Pozor, se stavebními pracemi souvisí některé dlouhodobé uzavírky ve Dvorech.

Z Lomnického potoka nelze kvůli suchu čerpat vodu

Karlovarsko - Vodoprávní úřad karlovarského magistrátu vydal na žádost státního podniku Povodí Ohře s platností do odvolání zákaz odběru povrchových vod z Lomnického potoka, přítoku vodárenské nádrže Stanovice.

V aréně změří síly nejlepší dřevorubci

Klingenthal – Vogtland Arena v německém Klingenthalu u Kraslic se v sobotu stane dějištěm bitvy nejlepších německých sportovních dřevorubců.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení