VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Pravda o pracovním obědě

KARLOVY VARY - Vyjádření tiskového mluvčího města.

3.11.2007
SDÍLEJ:

Jakub Kaválek, tiskový mluvčí městaFoto: Redakce KD

V pátečním Karlovarském deníku byla otištěna informace o údajném „utajeném jednání úředníků“ v restauraci Starý mlýn v Březové. Vzhledem k tomu, že se v článcích objevilo mnoho nepravdivých informací, zkusme odlišit na jedné straně skutečnost a straně druhé „zaručené zprávy jakýchsi anonymních informátorů“.

Ve čtvrtek skutečně proběhl pracovní oběd, na nějž tajemník magistrátu pozval členy pracovní skupiny pro tvorbu statutu lázeňského místa. Ti se dlouhodobě nad rámec svých každodenních pracovních povinností věnovali přípravě tohoto dokumentu, který je pro naše město zásadní a jeho vytvoření je skutečně složité. Jedinou odměnou, kterou tato skupina odborníků za svou práci dostala, tak byl pracovní oběd, který byl zakončením závěrečného jednání o tomto dokumentu. Karlovarský deník již včera obdržel informaci o tom, že částka k úhradě za pracovní oběd nepřesáhla 2000 Kč.

Další informace o tom, že podobné jednání se zde uskutečnilo již pětkrát až desetkrát, je nepravdivá, neboť se jednalo o první pracovní oběd, na nějž tajemník pozval některé úředníky – členy pracovní skupiny.

Považovat jednání za tajné, protože o něm nevěděl jeden z náměstků karlovarské primátorky, který má navíc ve své gesci problematiku zcela jinou, je poněkud úsměvné. Jednání svolal tajemník, který zastává funkci personálního ředitele magistrátu. Dále zde byl přítomen náměstek primátorky Jan Balek, kterému věcně náleží problematika lázeňství a o pracovním obědě byla informována i primátorka města.

Za velmi smutné pak považuji skutečnost, že ti, kteří se věnují práci pro naše město i nad rámec svých běžných povinností, se dočkají skandalizace a pohoršených reakcí, nehledě na to, že ve 13 hodin již všichni seděli opět ve svých kancelářích.

Související článek: Úředníci rokovali v hospodě nad kachničkou a pivem

3.11.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Jak reklamovat koupený dům či byt

Novomanželé Urbanovi si řekli své ANO na vrcholku Aschberg v horské Bublavě.
9

Letní svatby jsou in, oddává se na lávce, golfu, na poli nebo u vysílače

Vrchní sestra ze sokolovské interny by se mohla stát Nej sestřičkou roku 2017

Sokolov - Míša Rauscherová, vrchní sestra z interního oddělení sokolovské nemocnice, by se mohla stát Nej sestřičkou tohoto roku. V Sokolově pracuje s dvouletou přestávkou deset let.

Máme žízeň. A projevilo se to v prodeji

Karlovy Vary - Patrně i díky vysokým teplotám a žíznivým zákazníkům v letních měsících vzrostl skupině Karlovarských minerálních vod (KMV) v prvním pololetí roku prodej meziročně o čtyři procenta a dosáhla celkového obratu 3,9 miliardy korun. To bylo meziročně o dvě procenta více.

Za objektivem Františka Konopy

Karlovy Vary - Studoval fotografii na karlovarské „keramce“, poté si pořídil vlastní studio. Práce Františka Konopy zaujala velké množství lidí.

Maketu odhalí poslední český rytíř

Mariánské Lázně - Jedna z nejstarších románských staveb, kostel svatého Jakuba a Filipa na Chvojně u Konopiště, bude k vidění i v Mariánských Lázních. Věrná miniatura totiž přibude do velké rodiny v Parku Boheminium.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení