Zimní fotbalové turnaje se o víkendu v Drahovicích rozeběhly na plné obrátky

KARLOVY VARY - Dezert začaly servírovat během zimní přestávky fotbalovým fanouškům zimní turnaje. O víkendu se rozjely na drahovické umělé trávě hned dva.

15.1.2008

NEVYZPYTATELNÝ TERÉN. V utkání v rámci zimního turnaje kategorie B mezi týmy Buldoků U19 a karlovarskou Lokomotivou „jezdili“ hráči obou mužstev na hřišti kvůli promrzlému terénu doslova po zadku.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

V turnaji pro kategorie A, ve kterém startují převážně týmy divize a České fotbalové ligy, se velké překvapení nekonalo. V zahajovacím duelu uhráli bezbrankovou remízu třetiligoví Buldoci v duelu s juniorkou Baníku Sokolov.

Účastník krajského přeboru Karlovarska DDM Stará Role těsně podlehla fotbalistům z Rakovníka 0:1. Výběr Viktorie Plzeň pak deklasoval v domácím prostředí Jiskru Hazlov.

Na své první utkání v turnaji zatím čekají týmy Unionu Cheb a Vejprnic.

Chodov nasázel výběru Buldoků U19 „šestku“

V sobotu pak načali druhý zimní turnaj kategorie B, pro týmy hrající převážně krajský přebor, Lokomotiva Karlovy Vary v utkání s Buldoky U19.

Lokomotiva KV – Buldoci U19 2:0

Zahajovací utkání se hrálo na velmi promrzlém terénu, který dělal oběma týmům nemalé problémy. I přesto se hrál rychlý kombinační fotbal. „Lokáda“ mohla jít do vedení v 25. minutě, ale nařízený pokutový kop za sražení Sedláčka ani na dvakrát Petr Čada neproměnil. Hned na to Buldoci sehráli špatně ofsajd systém, čehož využil Jaromír Votík, který postupoval z poloviny hřiště na gólmana Bojčuka, kterého s přehledem přehodil.

Po obrátce stran mohl srovnat ukazatel skóre Buldok Petr Pleva, ale ani nadvakrát na brankáře Lokomotivy Damira Hasiče správný recept nenašel. Účet duelu uzavřel v běžící 85. minutě z přímého kopu Petr Čada, který nachytal na „švestkách“ gólmana Buldoků Bojčuka.

Buldoci U18 – Chodov 0:6

V nedělním utkání pak prověřil aktuálně druhý tým krajského přeboru Spartak Chodov výběr Buldoků U18. Jednoznačné vítězství Chodova zařídil dvěma góly Vachník a po jednom přidali Správka, Kastl, Gvizd a Pražák.

Nová Role – Ostrov 1:2

V dalším souboji krajských mužstev si lépe počínal tým Otsrova, kterému vystříleli vítězství Lukáš Piskáček a Ondřej Jura. Za Novou Roli vstřelil čestný úspěch Chlup.

Toužim – Trstěnice 2:0

V posledním utkání dne zvítězil lídr krasjkého přeboru z Toužimi nad Trstěnicemi brankami Šimka a Borka.

15.1.2008 VSTUP DO DISKUSE

Zámek Kynžvart

Zámek zacílil na nejmenší

Dobrý stav vody si pochvalovali i účastníci Dne Ohře. Vodácká sezona na Ohři končí v říjnu.

Na vodě letos v pohodě? Sem tam mráček

Triatlonový kolotoč zahájí Geis Baby Duathlon

Karlovy Vary – Triatlonový kolotoč, který je nachystán od 2. do 3. září v lázeňském městě a který bude tentokrát ve světovém hávu, tradičně odstartují triatlonové naděje.

OTÁZKA PRO: Jiřího Karase, starostu Dalovic

V části Dalovic, konkrétně ve Všeborovicích, se již nějakou dobu rekonstruuje most. Jak práce pokračují a kdy skončí? Může se most v současnosti alespoň v omezené míře používat?

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Pusťte si televizi. Rodí tam Plzeňanky

Unikátní pohled do nejintimnějších okamžiků každé ženy, který se natáčel v plzeňské fakultní nemocnici, právě startuje.