Zimní fotbalové turnaje se o víkendu v Drahovicích rozeběhly na plné obrátky

KARLOVY VARY - Dezert začaly servírovat během zimní přestávky fotbalovým fanouškům zimní turnaje. O víkendu se rozjely na drahovické umělé trávě hned dva.

15.1.2008

NEVYZPYTATELNÝ TERÉN. V utkání v rámci zimního turnaje kategorie B mezi týmy Buldoků U19 a karlovarskou Lokomotivou „jezdili“ hráči obou mužstev na hřišti kvůli promrzlému terénu doslova po zadku.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

V turnaji pro kategorie A, ve kterém startují převážně týmy divize a České fotbalové ligy, se velké překvapení nekonalo. V zahajovacím duelu uhráli bezbrankovou remízu třetiligoví Buldoci v duelu s juniorkou Baníku Sokolov.

Účastník krajského přeboru Karlovarska DDM Stará Role těsně podlehla fotbalistům z Rakovníka 0:1. Výběr Viktorie Plzeň pak deklasoval v domácím prostředí Jiskru Hazlov.

Na své první utkání v turnaji zatím čekají týmy Unionu Cheb a Vejprnic.

Chodov nasázel výběru Buldoků U19 „šestku“

V sobotu pak načali druhý zimní turnaj kategorie B, pro týmy hrající převážně krajský přebor, Lokomotiva Karlovy Vary v utkání s Buldoky U19.

Lokomotiva KV – Buldoci U19 2:0

Zahajovací utkání se hrálo na velmi promrzlém terénu, který dělal oběma týmům nemalé problémy. I přesto se hrál rychlý kombinační fotbal. „Lokáda“ mohla jít do vedení v 25. minutě, ale nařízený pokutový kop za sražení Sedláčka ani na dvakrát Petr Čada neproměnil. Hned na to Buldoci sehráli špatně ofsajd systém, čehož využil Jaromír Votík, který postupoval z poloviny hřiště na gólmana Bojčuka, kterého s přehledem přehodil.

Po obrátce stran mohl srovnat ukazatel skóre Buldok Petr Pleva, ale ani nadvakrát na brankáře Lokomotivy Damira Hasiče správný recept nenašel. Účet duelu uzavřel v běžící 85. minutě z přímého kopu Petr Čada, který nachytal na „švestkách“ gólmana Buldoků Bojčuka.

Buldoci U18 – Chodov 0:6

V nedělním utkání pak prověřil aktuálně druhý tým krajského přeboru Spartak Chodov výběr Buldoků U18. Jednoznačné vítězství Chodova zařídil dvěma góly Vachník a po jednom přidali Správka, Kastl, Gvizd a Pražák.

Nová Role – Ostrov 1:2

V dalším souboji krajských mužstev si lépe počínal tým Otsrova, kterému vystříleli vítězství Lukáš Piskáček a Ondřej Jura. Za Novou Roli vstřelil čestný úspěch Chlup.

Toužim – Trstěnice 2:0

V posledním utkání dne zvítězil lídr krasjkého přeboru z Toužimi nad Trstěnicemi brankami Šimka a Borka.

15.1.2008 VSTUP DO DISKUSE

Viry se jen tak nevzdávají

ANDREA GERÁK

Koncert v sále nebo na ulici? Je sama sobě manažerkou a dělá, co ji baví.

V garážích správy a údržby silničářů shořel sypač, škoda je přes pět milionů

Otovice – V garážích silničářů v Otovicích shořel sypač. Škoda se vyšplhala na více než 5 milionů korun.

DOTYK.CZ

Chystá se bič na soukromé lékaře

Soukromých ambulancí je jako hub po dešti. Zbytečně prodražují výdaje pojišťoven, tvrdí ministerstvo zdravotnictví. Očaři, plicaři nebo ortopedové totiž často pracují „dvoukolejně" – kromě soukromé ambulance mají i úvazek v nemocnici. Podle vedení resortu si odtud „vyzobávají" nejlukrativnější pacienty. To zarazíme, plánuje poradce ministra Roman Prymula.

Karlovarsko - Rodičům novorozenců gratulujeme a dětem přejeme do života jen vše dobré

Top Dream Company roztančí republiku. Mají nový singl a vyjíždí na turné

Karlovy Vary – Funkeři Top Dream Company přenesou zmrzlé Čechy ze zimy do jara v roztančené a dobré náladě. Během února a března vyjedou na klubové turné. V Karlových Varech je můžete vidět a slyšet 11. března v Klubu Paderewski.