VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Otázka pro: Jiřího Kotka

Ve městě se formuje nová koalice i se zastoupením ODS. Jaký je váš názor na tento krok?

24.2.2012 7
SDÍLEJ:

Jiří KotekFoto: DENÍK/Archiv KD

Když Kulhánkova KOA v červnu vystoupila z K20 a následně ji personálně rozvrátila, předstírali funkcí se držící radní, že mají většinovou koalici. Osm(!) měsíců dokázali blamovat veřejnost o neexistující koaliční jednotě a síle. Nicméně v těchto dnech završilo výše uvedeným prohlášením zastupitelské bratrstvo sen o rozbití karlovarské politické, podnikatelské, policejní a zastupitelské mafie. U moci se udrželi možná navenek slušně se chovající, leč mocí a servilitou k ní posedlí elévové, kteří jen těžko mohou přesvědčit o bohulibých motivech svého jednání. Slůňata v porcelánu jsou proti tomu poletujícími motýlky, co dokázali v uplynulých měsících spáchat K“x“ koaličníci v karlovarské samosprávě a ve vědomí veřejnosti. Lži, intriky, propaganda srovnatelná s totalitními praktikami, to byly atributy, kterými toho dosáhli, a které by od nich po volbách asi málokdo očekával.„Nezávislí“ kandidáti z kandidátek ALTERNATIVY a OCJJ svojí kolaborací prakticky rozbili v zastupitelstvu své mateřské volební strany, za které kandidovali.


Do rukou ODS odevzdávají vládu nad majetkem, tím také osud rozkrytých a soudně připravených kauz. Vezmeme-li k tomu dosavadní liknavost Kulhánkova uskupení, a formalistický negační přístup k nastavenému trendu DOST a ZMĚNA, pak je zřejmé, že moc nad městem ovládly staré kmotrovské pořádky. Není třeba fabulovat nad tím, co bude nová koalice ODS dělat, stačí vidět, co Kulhánkova koalice za posledních 8 měsíců udělala. Prakticky nic, jestliže do nic zahrnu maření vyšetřování a zahlazování stop za starými kauzami, vyjednávání s loupežníky o bezbolestném narovnání, a oddalování řešení, kterým dochází k promlčení. Do nic zahrnuji také běžné rutinní postupy kolem oprav škol, komunikací, vyřizování žádostí občanů, u kterých je jedno, kdo na radnici sedí – to zvládají magistrátní úředníci i bez politických šíbrů. Naprosto zbytečný návrat ODS k moci pokládám za výsměch a porážku několikaleté sebezničující úmorné opoziční práce, kterou voliči ocenili červenou stop kartou! Ale tím běh nekončí – cesta je neskonale delší, než jsou zajištěné prebendy současných účastníků toho zájezdu

Autor: Jan Havelka

24.2.2012 VSTUP DO DISKUSE 7
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Míša Rauscherová, vrchní sestra z interního oddělení sokolovské nemocnice, je ve finále prestižní soutěže.

Vrchní sestra ze sokolovské interny by se mohla stát Nej sestřičkou roku 2017

Ilustrační foto

Máme žízeň. A projevilo se to v prodeji

Za objektivem Františka Konopy

Karlovy Vary - Studoval fotografii na karlovarské „keramce“, poté si pořídil vlastní studio. Práce Františka Konopy zaujala velké množství lidí.

Maketu odhalí poslední český rytíř

Mariánské Lázně - Jedna z nejstarších románských staveb, kostel svatého Jakuba a Filipa na Chvojně u Konopiště, bude k vidění i v Mariánských Lázních. Věrná miniatura totiž přibude do velké rodiny v Parku Boheminium.

Motivací mají být stipendia od kraje

Karlovy Vary - Motivační a prospěchová stipendia za druhé pololetí uplynulého školního roku získají od Karlovarského kraje studenti z jedenácti středních škol v regionu.

Kvůli opravě mostu ve Dvorech čeká na motoristy objížďka

Karlovy Vary - Pozor, se stavebními pracemi souvisí některé dlouhodobé uzavírky ve Dvorech.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení