VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Prezident Václav Klaus s chotí zahájil návštěvu Karlovarského kraje

Karlovy Vary - Prezident zahájil návštěvu autogramiádou

12.9.2011
SDÍLEJ:

Prezident Václav Klaus sledoval volejbalové utkání Česko - RuskoFoto: Deník/ Jan Čech

Autogramiádou začala v pondělí odpoledne návštěva prezidenta České republiky Václava Klause a jeho manželky v Karlovarském kraji. Večer pak majíi na programu návštěvu volejbalového zápasu Česko – Rusko v KV Areně.

Téměř hektický program čeká v úterý prezidenta Václava Klause, který přijel do Karlových Varů s chotí. Dopoledne se prezidentský pár sejde s představiteli Karlovarského kraje a čas si udělá i na novináře.

Pak se přesune do Kyselky. Prohlédne si zdejší zdevastované lázně, setká se s občany (11.10), představiteli obce i se zástupci společnosti Karlovarské minerální vody.

Před polednem už prezident Klaus bude v Jáchymově.

Zde položí věnce k památníku Brána ke svobodě a pohovoří s představiteli Konfederace politických vězňů. Poté se setká s místními občany (12.00) i s vedením města Jáchymov. Prezident má na programu také prohlídku Léčebných lázní Jáchymov, kde jej čeká i slavnostní oběd. Ten zde pořádá hejtman Karlovarského kraje Josef Novotný na počest prezidentského páru. Zúčastní se jej starostové pověřených obcí a větších měst v kraji.

Zatímco Livie Klausová pak navštíví Dětský domov v Ostrově, její choť odjede do Abertam.

Po rozloučení s představiteli Abertam a také s místními občany (15.05) odjede Václav Klaus do Ostrova. Setkání prezidenta s Ostrováky je plánované na 16.25 hodin. Pak hlava státu zavítá na ostrovskou radnici a už společně s manželkou si prohlédne prodejnu společnosti Koruna Pralines.

Celý náročný den prezidentský pár zakončí večeří v hotelu Imperial, kde je ubytovaný. Večeři opět pořádá na počest prezidentské návštěvy hejman Josef Novotný a zúčastní se jí zástupci podnikatelské sféry a Hospodářské komory.

12.9.2011
SDÍLEJ:
Elegance. Jedno ze slov, jímž můžeme Františka i jeho díla vystihnout.

Za objektivem Františka Konopy

Momentky z připomínky 800. výročí kostela sv. Jakuba a Filipa na Chvojně.
57

Maketu odhalí poslední český rytíř

Motivací mají být stipendia od kraje

Karlovy Vary - Motivační a prospěchová stipendia za druhé pololetí uplynulého školního roku získají od Karlovarského kraje studenti z jedenácti středních škol v regionu.

Kvůli opravě mostu ve Dvorech čeká na motoristy objížďka

Karlovy Vary - Pozor, se stavebními pracemi souvisí některé dlouhodobé uzavírky ve Dvorech.

Z Lomnického potoka nelze kvůli suchu čerpat vodu

Karlovarsko - Vodoprávní úřad karlovarského magistrátu vydal na žádost státního podniku Povodí Ohře s platností do odvolání zákaz odběru povrchových vod z Lomnického potoka, přítoku vodárenské nádrže Stanovice.

V aréně změří síly nejlepší dřevorubci

Klingenthal – Vogtland Arena v německém Klingenthalu u Kraslic se v sobotu stane dějištěm bitvy nejlepších německých sportovních dřevorubců.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení