VYBRAT REGION
Zavřít mapu

BEDŘICH KLIMA

Bedřich Klima / Chebský deník

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY AUTORA

Mariánskolázeňská Viktoria zamíří do lázní, čeká ji varské 1.FC

Karlovarský kraj - 1.FC Karlovy Vary, lídr divize skupina A se představí poprvé v rámci zimní přípravy v domácím prostředí, ve kterém se střetne v sobotu 11. února od 11.00 hodin s Viktorií Mariánské Lázně. 

Varští Buldoci zamíří na umělku do Ostrova, v Mariánkách se představí Oberkotzau

Karlovarský kraj – Příprava před startem fotbalové divize pokračuje.

Fotbalová příprava: Buldoci zamíří do Sokolova, Viktoria vyzve pražskou Hostivař

Karlovarský kraj – I o tomto víkendu odehrají fotbalové celky v Karlovarském kraji přípravná utkání.

Krátce ze sportu

Karlovarský kraj - Sportovní zajímavosti z kraje. 

DIVIZE: Ostrov se bude loučit doma, Mariánské Lázně a varské 1.FC venku

Karlovarský kraj - O víkendu zakončí svou podzimní část fotbalová divize. 

Purkart: Chceme se rozloučit výhrou

Mariánské Lázně – Závěr podzimní soutěže vyšel fotbalistům Viktorie Mariánské Lázně náramně.

DIVIZE: Viktoria i Ostrov hrají doma, varské 1.FC míří do Sušice

Karlovarský kraj – V jedenáctém kole fotbalové divize A budou cestovat jen karlovarští Buldoci. Ti se představí v neděli v Sušici. Další dva týmy hrají před vlastním publikem.

Jediní Buldoci hrají o víkendu před vlastním publikem

Karl. kraj – Ostrovští fotbalisté se v 8. kole divize představí v Praze, kde si to rozdají s Aritmou. Viktoria Mariánské Lázně zavítá do Rokycan a jediní, kdo se představí vlastním divákům, budou karlovarští Buldoci. Ti v neděli od 10:30 hodin přivítají Slavoj Český Krumlov.

Buldoci se dotáhli na čelo, Viktoria uhrála bod a Ostrov ani napotřetí doma neuspěl

Karl. kraj – Sedmé kolo fotbalové divize A přineslo mnoho zajímavého. O čelo tabulky si to rozdal Motorlet Praha s Čížovou a nakonec odešel ze hřiště poražený, když hosté získali dva body po penaltách. Karlovarští Buldoci přetlačili Sedlčany 3:0 a poskočili do čela tabulky, které drží díky lepším vzájemným zápasům.

O body se hraje na třech stadionech v kraji

Karlovarský kraj – Čtrnáctidenní pauzu mají za sebou fotbalisté Viktorie Mariánské Lázně v divizní soutěži skupiny A. Důvod? Utkání minulého kola v Klatovech Mariánskolázeňští nehráli pro nezpůsobilý terén.

Mistrovská sezona v kopané začíná. Startuje MOL cup

Karlovarský kraj – Do začátku podzimní části hlavních soutěží zbývá ještě necelý měsíc. První mistrovská soutěž bude rozehrána již tento víkend. Do národního poháru MOL cup nakouknou čtyři celky z Karlovarského kraje.

FOTBAL: V Chodově inzultace, Ostrov projel vyhraný duel, derby pro FC Cheb

Karlovarský kraj – Krajský přebor v kopané mužů pokračoval dalším kolem a přinesl hned několik zajímavých výsledků.

Chebská Hvězda otočila z 1:2 na konečných 3:2, Viktoria dostala čtyřku

Cheb, Mariánské Lázně – Oba zástupci v divizní soutěži – Hvězda Cheb a Viktoria Mariánské Lázně, se rozloučili s domácím publikem a zatím všechno nasvědčuje tomu, že i s divizí.

Hvězdu i Viktorii čeká letošní divizní derniéra

arlovy Vary – Naposledy se diváci vypraví na fotbalové stadiony a zhlédnou utkání v divizi A. Ale nepůjde se na klasických osm zápasů. Dva duely byly již předehrány, konkrétně klání Karlovy Vary – Malše Roudné (1:1, 3:4 po pk) a Milevsko – Tachov (0:2). O tomto víkendu se tak představí ze zástupců kraje jen Viktoria Mariánské Lázně a Hvězda Cheb.

1.FC se loučilo výhrou, naopak Mariánky i Hvězda dostaly výprask

Karlovarský kraj – Vítězné loučení s divizní sezonou si připsalo na svůj účet karlovarské 1.FC na půdě Klatov. Tam Varáci vyhráli tříbrankovým rozdílem. Naopak zklamání zavládlo v týmech z Chebska. Mariánské Lázně vyfasovaly šestku na půdě pražské Aritmy a druhou sedmičku v řadě za sebou museli skousnout hráči chebské Hvězdy, kteří tentokrát dostali výprask na hřišti Doubravky.

Divizní zástupci hrají mimo kraj

Karl. kraj – Na programu je o tomto víkendu předposlední, tedy 29. kolo fotbalové divize a všichni tři zástupci z Karlovarského kraje hrají venku. Buldoci míří do Klatov, Hvězda na Doubravku a Viktoria do Prahy na Aritmu.

Viktorie živí naději na záchranu

Karl. kraj – Všichni tři zástupci Karlovarského kraje ve fotbalové divizi hráli doma. Tři body si ale připsala jen Viktoria Mariánské Lázně v utkání s Čížovou. Buldoci prohráli po penaltách a Hvězda nestačila na Tachov.

Buldoky čeká domácí derniéra, na vlastním hřišti nastoupí také Hvězda a Viktoria

Karlovy Vary – Poslední tři kola jarní části divize jsou za dveřmi. Ve 28. kole se představí všichni tři zástupci kraje na vlastním hřišti.

Divizní body si na účet připsali jen karlovarští Buldoci

Karl. kraj – Fotbalisté Tachova v utkání 27. kola divize A rozstříleli 8:0 Rokycany a tři kola před koncem mají už dvanáctibodový náskok před druhým Táborskem B, jež si odvezlo z Klatov prohru 1:3. Svěřenci sedmašedesátiletého trenéra Zdeňka Michálka si tak už definitivně zajistili postup do ČFL, jež se do třináctitisícového okresního města v Plzeňském kraji vrátí po dvaceti letech. Naposledy ji hrál FK Tachov v sezoně 1995/96, kdy obsadil 15. místo.

Celky z Karlovarského kraje hrají venku

Karlovarský kraj – Ve 27. kole fotbalové divize se představí všechny celky z Karlovarského kraje na hřišti soupeřů. Karlovarští Buldoci a Viktoria Mariánské Lázně se představí na Plzeňsku. Hvězda Cheb pak zajíždí do jižních Čech.

Na body dosáhla jen Hvězda Cheb

Karl. kraj – Tři zápasy a jen jeden bod. I tak by se dalo zhodnotit počínání celků z Karlovarského kraje ve 26. kole fotbalové divize. Po penaltovém rozstřelu si Hvězda připsala bod. Viktoria a Buldoci vyšli naprázdno.

Třikrát se rozhodovalo na penalty, bonusový bod získaly jen Mariánky

Karl. kraj – Čtyřiadvacáté kolo fotbalové divize nabídlo všem příznivcům zástupců z Karlovarského kraje v soutěži drama v podobě pokutových kopů. Jediný, kdo se radoval ze dvoubodového zisku, byla Viktorie Mariánské Lázně.

Viktoria obdržela další debakl, Buldoci smázli Hvězdu Cheb

Karlov. kraj – Na 23. kolo fotbalové divize nebudou rádi vzpomínat v Mariánských Lázních. Viktoria se tentokrát představila v Českém Krumlově a nakonec si odvezla porážku 0:6. Na stadionku ve Dvorech pak hostili Buldoci v derby Hvězdu Cheb a toto utkání skončilo výhrou domácího celku poměrem 3:0.

Do Dvorů přijede Hvězda Cheb, Viktorii čeká cesta do Českého Krumlova

Karl. kraj – V osmém kole jarní části fotbalové divize je na programu jedno derby. Konkrétně v Karlových Varech – Dvorech se představí Hvězda Cheb. Viktorii Mariánské Lázně pak čeká cesta do Českého Krumlova.

Divize: Mariánské Lázně doma vybouchly a padly na dno!

Karlovarský kraj – Dvaadvacáté kolo fotbalové divize skupiny A se vůbec nepovedlo Mariánským Lázním. Ty v domácím prostředí totálně vybouchly, když od Sušice obdržely sedm branek. Tato prohra navíc usadila Mariánky na poslední příčku tabulky. Na body nedosáhla překvapivě před svými fanoušky ani chebská Hvězda, ta v důležitém souboji nestačila na Milevsko. Alespoň bod vyválčilo karlovarské 1.FC, které se představilo na půdě Rokycan, kde uhrálo bezbrankovou remízu. Následný penaltový rozstřel pak už byl v režii Rokycan.

Chebská Hvězda vyzve Milevsko, Mariánky Sušici

Karlovarský kraj – Ve dvaadvacátém kole fotbalové divize skupiny A se představí v domácím prostředí oba chebští zástupci. Hvězda Cheb se postaví v důležitém souboji na svém stadionu Milevsku a Mariánské Lázně, které se taktéž představí svým fanouškům, vyzvou poslední Sušici. Karlovarský 1.FC se jako jediný podívá za hranice Karlovarského kraje, a to na stadion Rokycan.

Ve Dvorech se půjde na krajské derby, Hvězdu prověří rezerva Táborska

Karlovarský kraj – Již po šesté se na jaře otevřou o víkendu brány fotbalových stadionů v divizi. Doma se představí karlovarští Buldoci, kteří v neděli přivítají Viktorii Mariánské Lázně. Hvězda Cheb pak zajíždí na půdu Táborska B.

Buldoci a Viktorie za tři body, zápas Hvězdy byl odložen

Karlovarský kraj – Ve 20. kole fotbalové divize A se z celků z Karlovarského kraje představila Viktoria Mariánské Lázně. Ta nakonec dokázala urvat tři body v utkání s Milevskem za výhru 1:0. Dařilo se i karlovarským Buldokům, kteří uspěli v Praze na Zličíně poměrem 3:1. Utkání Hvězdy Cheb, která měla hrát na hřišti Hořovicka, bylo pro nezpůsobilý terén odloženo.

Partu okolo kouče Drahoráda čeká duel jara

Karlov. kraj – V dalším kole divize skupiny A zajíždějí fotbalisté Hvězdy Cheb na hřiště do Hořovicka. Fotbalisté Mariánských Lázní pak přivítají Milevsko a karlovarští Buldoci se představí na Zličíně.

Chebská Hvězda smázla Rokycany, varské 1.FC pak Aritmu, Mariánské Lázně padly

Karlovy Vary – V 19. kole fotbalové divize hostili karlovarští Buldoci na stadionku ve Dvorech celek Aritmy Praha a nakonec se radovali z vítězství 3:1. Tři body brala i chebská Hvězda, která dokázala pokořit čtyřmi góly favorizované Rokycany. Nedařilo se pouze Mariánským Lázním, které neuspěly na půdě Táborska B.

Parta Karla Tichoty hostí Aritmu, do Chebu zamíří Rokycany

Karlovarský kraj - Karlovarské 1.FC se v divizní soutěži představí doma v duelu s Aritmou Praha. Chebská Hvězda pak přivítá Rokycany a Mariánské lázně zamíří na půdu Táborska B. 

Divizní derby ovládla Viktorie, Buldoci si dovezli z Čížové bod

Karlov. kraj – V 18. kole fotbalové divize se odehrálo derby v Mariánských Lázních, kde se představila Hvězda Cheb. Karlovarští Buldoci pak zajížděli do Čížové. Ze souboje Viktoria Mariánské Lázně – Hvězda Cheb vyšli lépe domácí, kteří vyhráli 1:0. Buldoci pak získali bod, když prohráli v Čížové po penaltách.

Divize: V Mariánských Lázních se odehraje derby

Karlovy Vary – V programu 18. kola fotbalové divize se odehraje jedno z krajských derby Karlovarského kraje. Viktoria Mariánské Lázně si to rozdá s Hvězdou Cheb. Karlovarští Buldoci pak zajíždějí do Čížové.

Divize: 1. FC Karlovy Vary bralo výhru, Hvězda Cheb a Mariánské Lázně bod

Karlovarský kraj - Ve druhém jarním kole fotbalové divize všechny týmy z Karlovarského kraje bodovaly. 

Divize: Hvězda a 1.FC si vystřihnou domácí premiéru, Mariánky zamíří do Rokycan

Karlovarský kraj - Ve druhém jarním kole fotbalové divize se představí Hvězda Cheb a 1.FC Karlovy Vary svým fanouškům, zatímco Viktoria Mariánské Lázně se opět představí na hřišti soupeře, a to v Rokycanech.

Divize: Hvězda Cheb , varské 1.FC i Viktoria z Mariánek na úvod fasovaly

Karlovarský kraj - Vstup do úvodního kola jarní části fotbalové divize se zápastupcům z Karlovarského kraje nepovedl.

Drahorád: Kluci se musí o záchranu poprat

Mariánské Lázně – Předposlední místo zaujímají fotbalisté Viktorie Mariánské Lázně po podzimní části divize. S účastí hráčů na trénincích v rámci zimní přípravy trenér Michal Drahorád příliš spokojený nebyl.

Vaňura: Změnili jsme herní styl

Cheb – Fotbalisté Hvězdy Cheb zakončili zimní přípravu přátelským střetnutím s dorostem Sparty Praha na umělém trávníku FC Cheb. Střetnutí nakonec skončilo nerozhodně 2:2, když Chebští vždy dotahovali.

Divizní celky kraje skončily v posledním kole bez bodu

Karl. kraj – Nevydařený závěr podzimní sezony měli fotbalisté Hvězdy Cheb, Viktorie Mariánské Lázně i karlovarských Buldoků. Všichni tři zástupci Karlovarského kraje si v posledním podzimním kole fotbalové divize brousili zuby na zisk bodů, ale nakonec odjížděli ze hřišť soupeřů s prázdnou.

Viktoria jede do Prahy, Hvězda do Čížové a Buldoci na Malše Roudné

Karlovarský kraj – Posledním patnáctým kolem pokračuje o tomto víkendu fotbalová divize. Všichni tři zástupci z Karlovarského kraje se představí na hřišti soupeře.

Hvězda Cheb konečně vyhrála, bodovali také Buldoci

Karl. kraj – Všichni tři zástupci Karlovarského kraje ve fotbalové divizi se představili o tomto víkendu vlastním divákům. Plný počet bodů získala Hvězda Cheb. Karlovarští Buldoci vyhráli až po penaltách a Viktoria Mariánské Lázně na body nedosáhla.

Všechny zástupce z kraje čeká domácí derniéra

Karlovarský kraj – Poslední domácí podzimní vystoupení mají před sebou týmy Viktorie Mariánské Lázně a Hvězdy Cheb. Nad oběma týmy visí velký vykřičník – série porážek. Hvězda jich má na svém kontě sedm v řadě, Viktoria o jednu méně. Proto cíle pro sobotní duely jsou pro oba celky jasné. Urvat konečně bod, nejlépe tři. Doma hrají i karlovarští Buldoci, kteří hostí celek z Klatov.

Bodová mizérie týmů z Karlovarska pokračuje

Karlovarský kraj – Černý víkend. I tak by se mohlo pojmenovat víkendové kolo pro všechny tři zástupce z Karlovarského kraje. Na body nedosáhli jak Buldoci, tak Hvězda ani Viktorie.

Hvězdu Cheb čeká derby na hřišti FK Tachov

Karlovarský kraj – Už po třinácté se rozehrají mitrovská utkání ve fotbalové divizi. Tentokrát se všichni tři zástupci Karlovarského kraje představí na hřišti soupeřů.

Nelichotivou sérii neukončil Cheb ani Mariánské Lázně

Karlovarský kraj – Dvanácté kolo fotbalové divize odehrály všechny tři týmy hájící barvy Karlovarského kraje před svými fanoušky. Karlovarské 1.FC bralo povinné vítězství nad týmem Sušice, který si odvezl z lázní čtyřbrankový nášup, když si hattrick v duelu připsal na účet Jaroslav Nerad. Na body opět nedosáhla Hvězda Cheb ani Mariánské Lázně, pro které to byla shodně sedmá prohra v řadě za sebou.

Divize: Všichni tři zástupci se představí na své půdě

Karlovarský kraj – Ve dvanáctém kole fotbalové divize skupiny A se všichni tři zástupci Karlovarského kraje představí na svých stadionech. Vše načne chebská Hvězda, která bude hostit na stadionu Lokomotivy tým Malše Roudné. Pak vstoupí na divizní scénu karlovarské 1.FC, kterému bude soupeřem Sušice. Vše pak zakončí Mariánské Lázně, které přivítají na svém stadionu Doubravku.

Hvězda i Viktorie zůstaly bez bodu, Buldoci vyhráli

Karl. kraj – V 11. kole fotbalové Divize A dokázali bodovat pouze karlovarští Buldoci. Ti nakonec udolali Hořovicko po pokutových kopech. Během základní hrací doby skončilo utkání výsledkem 3:3. Hvězda Cheb prohrála v Klatovech a na body nedosáhla ani Viktorie Mariánské Lázně, jež podlehla v derby lídru tabulky Tachovu.

Na domácím stadionu se představí jen Buldoci

Karl. kraj – Už po jedenácté vyběhnou na fotbalové stadionky divizní hráči, aby navzájem bojovali o mistrovské body. V domácím prostředí se představí pouze karlovarští Buldoci, kteří hostí Hořovicko. Hvězda Cheb zajíždí do Klatov a Mariánské Lázně na derby do Tachova.

Divize: Hvězda, Mariánky i 1.FC bez bodu

Karl. kraj – V desátém kole fotbalové divize nastoupili v domácím prostředí hráči Hvězdy Cheb a Viktorie Mariánské Lázně. Bohužel ani jeden z těchto týmů nebodoval, stejně jako Karlovy Vary, které padly v Milevsku.

Na divizi se půjde v Chebu a Mariánkách

Karl. kraj – V desátém kole fotbalové divize A se dva zástupci kraje představí v domácím prostředí. Doma hraje chebská Hvězda a Viktoria Mariánské Lázně.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT