Přímo pod jejich okny, na Jáchymovské ulici, se ve dvě hodiny ráno srazila dvě auta.

„Zrovna jsem šla do postele, když jsem uslyšela tu ránu,“ řekla uživatelka jedoho z bytů. „Ne, že by podobné karamboly v této části města byly něčím výjimečným, ale není to nic příjemného,“ doplnila žena, jejíž přítel bezprostředně po havárii volal záchranku. „Viděla jsem muže, který vypadl z jednoho z havarovaných vozů. Evidentně na tom nebyl moc dobře. Naštěstí zastavovala další auta, jejichž posádky na místo běžely,“ dodala.

Záchranáři i hasiči dorazili na místo havárie během deseti minut. „Jednu ze dvou sanitek jsme odvolali. Na místě byl totiž jen jeden zraněný,“ uvedl Lukáš Hutta, mluvčí krajské záchranky. „Muže jsme s otevřenou zlomeninou nohy, polámanými žebry a pořezanou hlavou odvezli na ARO karloarské nemocnice,“ dodal.

„Řidička, která přijížděla ve svém BMW od Bohatic do centra, nezvládla rychlou jízdu, přejela do protisměru, kde se čelně střetla s protijedoucím vozem. Náraz odrazil její vůz na chodník. Auto, do kterého narazila, skončilo v protisměru,“ popsala nehodu Zdeňka Papežová, mluvčí karlovarských policistů.

Těžká zranění utrpěl řidič, který byl v nehodě nevinně. Hmotná škoda na autech dosáhla 200 tisíc korun.