Násilník svoji oběť doslova dokopal od jedné autobusové zastávky ke druhé. Potvrdila to mluvčí karlovarské policie Zdeňka Papežová.

„Stalo se to před pár dny, když jsem v nočních hodinách čekal na autobusové zastávce u Elitky v Rybářích,“ řekl Deníku jedenašedesátiletý muž, jehož opuchlý obličej ještě hrál všemi barvami. „Ten mužský mě na zastávce začal strkat a bít mě. Mlátil mě pěstmi, a když jsem padal na zem, kopal do mne. Rval mě za vlasy a plno mi jich taky vytrhal. A když mi vypadly umělé zuby, ještě na ně dupnul. Takhle mě týral až k zastávce u pivovaru,“ vyprávěl částečně invalidní muž, který se mohutnému stokilovému násilníkovi mohl sotva ubránit. „Křičel na mne, že mě zabije a abych mu dal peníze. Nutil mě také, abych se svlékl do naha,“ pokračoval napadený muž.

Tyran ho nejen obral o osobní věci a peníze, ale prý ho chtěl také donutit, aby ho sexuálně orálně uspokojil. Všemu udělala přítrž až projíždějící hlídka městské policie.

„Byl jsem v tom mrazu už do půl těla svlečený, když jsem viděl nějakého muže se ženou. Volal jsem o pomoc, ale oni šli dál,“ poznamenal napadený. Přeci jen měl ale štěstí. Podařilo se mu konečně začít utíkat, a pak už uviděl policejní auto. „Pachatel vzal muži vše, co měl u sebe – hodinky, klíče, brýle, průkazky, doklady i peníze. Strážníci ho ale vzápětí zadrželi a přivolali státní policii. Odcizené věci napadenému muži vrátili.,“ doplnila Zdeňka Papežová.

„Strážníkům i státním policistům chci poděkovat za to, že toho lumpa hned dopadli a obvinili,“ vyjádřil muž, který vedle fyzické újmy utrpěl i psychické trauma. „Nemůžu vůbec spát a jen chodím po doktorech,“ dodal.