Dvojrecitál v klášteře
KDY: 20. června od 20 hodin
KDE: klášter Teplá
ZA KOLIK: 200 Kč

Jestli si nechcete nechat ujít koncert v tepelském klášteře, měli byste si už teď zarezervovat vstupenky, je o ně velký zájem. A na co se můžete těšit? Vystoupí Miloš Bok, Běla Boková, Václav Krahulík a Iveta Šindelářová. Na programu jsou díla Miloše Boka, Johanna Sebastiana Bacha, Ludviga Van Beethovena a Frederica Chopina. 

Na zámku je co obdivovat
KDY: do 29. listopadu, středa až neděle 10–17 hodin
KDE: zámek Ostrov
ZA KOLIK: zdarma

Jedinečná výstava šperkaře a výtvarníka Jiřího Urbana začala v sala terreně ostrovského zámku. Jiří Urban patří k našim nejlepším zlatníkům, jeho díla šperkařská i výtvarná jsou známá u nás i ve světě. Je autorem kopií císařské a královské koruny Svaté říše římské a parléřovské monstrance ze Sedlce u Kutné Hory. Vedle zlatnických prací, unikátních šperků a solitérních objektů se autor také představí malbou. Výstava na zámku potrvá do 29. listopadu. 

KSO zahraje u Slash Baru
KDY: 19. června od 19 hodin
KDE: Karlovy Vary
ZA KOLIK: zdarma

Koncerty Karlovarského symfonického orchestru pod širým nebem pokračují. Tentokrát symfonici zahrají posluchačům před bohatickým Slash Barem v pátek 19. června od 19 hodin.

Den otevřených dveří - V rytmu letu
KDY: 20. června od 13 do 18 hodin
KDE: Galerie umění Karlovy Vary
ZA KOLIK: zdarma

Obrazy, kresby, fotografie Milana Maura a také díla českého umění 20. století jako inspirace tvůrčí výtvarné dílny, hry, animace. Komentovaná prohlídka s autorem, malba v plenéru, divadelní představení pro děti Sněhurka a sedm trpaslíků v podání Divadla Víti Marčíka. Den otevřených dveří v Galerii umění je pořádán ve spolupráci se ZŠ a ZUŠ Karlovy Vary – Rybáře, ZUŠ Antonína Dvořáka a za podpory Karlovarského kraje. 

Koncert ve Valči k Evropskému dni hudby
KDY: 20. června od 14 hodin
KDE: TJ Valeč
ZA KOLIK: zdarma

Večerní koncert hudebních skupin Koonda Holaa, Ramones, Ing & Lolita a Holy Crab. Dále zapějí Lešek a zarecituje Sosoj. Koncert se uskuteční v rámci Evropského dne hudby, který vznikl na popud bývalého francouzského ministra kultury v roce 1981. Akce je součástí dětského odpoledne.

Festival na Zámku - IV. ročník 
KDY: 20. června od 14 hodin
KDE: Restaurace & Sokolovna Toužim
ZA KOLIK: na místě

Další ročník festu, na kterém se vám letos představí kapely: Halford revival, Carpatia Castle, Toxic People, Septic People, The Stardust a Dependence.