Noční prohlídka Hauenštejna 
KDY: 25. července od 20 hodin
KDE: Horní hrad Hauenštejn
ZA KOLIK: dospělí 180 Kč, děti 110 Kč, rodina 520 Kč

Oblíbeným místem výletů je i pro Chebské hrad Hauenštejn. Tentokrát vás hradní pán zve do prostor Horního hradu večer na noční prohlídku. A průvodcem vám nebude nikdo jiný než principál Pouličního divadla Viktor Braunreiter. Tak neváhejte, než bude plno. Můžete se opět těšit na historické mystifikace přecházející místy až v otevřené lži v podání nejoblíbenějšího hornohradského průvodce. Vychází se ve 20 hodin. 

Jazz pod hradem -  Peter Lipa / Dan Bárta & Illustratosphere / JazzFancies
KDY: 24. července od 17.30
KDE: amfiteátr Loket
ZA KOLIK: 450 Kč v předprodeji, 550 Kč na místě, 1600 Kč speciální vstupenka pro 4 osoby (pouze v předprodeji)

Amfiteátr se otevírá už v 16.30. Jako první vystoupí JazzFancies. Od 19.15 přijde na řadu Peter Lipa a od 21.30 bude pódium patřit Danu Bártovi a Illustratosphere. Jde současně o náhradní koncert za ten, který se měl konat 3. dubna v Lidovém domě v Karlových Varech, a vstupenky z LDKV platí i do amfiteátru. 

Karlovarské kulturní léto - ZRNÍ, Tereza Balonová, DJ Roxtar 
KDY: 25. července od 18.30
KDE: Thermal stage
ZA KOLIK: 100 Kč

Na náplavce u hotelu Thermal pokračuje Karlovarské kulturní léto. Od 18.30 vystoupí Tereza Balonová, ve 20 hodin ZRNÍ a večer zakončí od 22 hodin DJ Roxtar. Psy, deštníky a vlastní nápoje nechte protentokrát doma. 

Rock iN Roll 2020 
KDY: 25. července od 13 hodin
KDE: pláž rybníka v Nové Roli
ZA KOLIK: 440 kč

12. ročník jedinečného plážového festivalu Rock iN Roll v Nové Roli u Karlových Varů začíná v sobotu od 13 hodin. Vystoupí Wohnout, Vypsaná fixa, DJ Swing Garden, Feat.Tomáš Havlínek. Vstupenky za 440 Kč můžete sehnat v předprodeji na stránkách festivalu. Na místě se letos prodávat nebudou. 

Promítání pod širým nebem na Rolavě  
KDY: 24. a 25. července od 21.30
KDE: volnočasový areál Rolava

Na Rolavu se vrací oblíbené promítání filmů pod širým nebem. Připraveno je hned několik promítacích večerů s oblíbenými filmy. V pátek 24. července to bude rodinná komedie Špunti na vodě a o den pozdě opět komedie Poslední aristokratka. V areálu budou k dispozici plastové židle a občerstvení v bufetu. Deku si ale radši s sebou vezměte. 

Anenská pouť na Božím Daru 
KDY: 25. července od 10 hodin
KDE: Boží Dar, náměstí
ZA KOLIK: zdarma

Krušnohorské výrobky představí vyybraní místní výrobci, řemeslníci a umělci z Krušných hor. Akci si v pohodě užijí malí i velcí. Pro děti budou připraveny historické kolotoče, dílničky a divadelní spolek Ochotníci Ostrov pro ně od 14 hodin zahraje pohádku Andulka a loupežníci. Současně můžete navštívit Česko-saský krušnohorský řezbářský plenér, který bude zahájen už 23. července a vyvrcholí právě v sobotu na prostranství na začátku Ježíškovy cesty. K parkování jsou vyhrazena parkoviště naproti benzínové pumpě - 100 Kč na celý den (první hodina zdarma).