Zvítězila mezi osmi finalisty, kteří vystoupili 9. 12. 2023 v hotelu Thermal. Každý ze soutěžících zazpíval jednu píseň s nahrávkou a jednu s karlovarskou kapelou M. K. Collective pod vedením Milana Krajíce.

Na druhém místě se umístila Karolina Čížková, která zároveň získala Cenu kapely a nabídku společného vystoupení. Trojici doplnila Karolína Anna Boksteffl, která současné vyhrála speciální Cenu hotelu Thermal.

Účastníci soutěže.Účastníci soutěže.Zdroj: Foto: Lev Havlíček

„Letošní ročník byl opět neuvěřitelný. Osm finalistů postoupilo z výběrového kola, ve kterém jsme slyšeli a hodnotili výkon dalších třiceti velmi talentovaných zpěváků a zpěvaček,“ říká za organizátory Helena Plitzová a dodává: „Vidět tolik nadšených a zapálených mladých umělců je pro nás všechny obrovskou radostí a motivací pokračovat v podpoře hudebních talentů nejen z celé republiky a umožnit jim vystoupení právě v Karlových Varech.“

Zkušená porota čtyřicátého šestého ročníku byla letos ve složení Zbyněk Drda, Beego Shea, Petr Ševčík, Ricardo Delfino a Jana Jiroušková. Dva z porotců, Petr Ševčík a Beego Shea, během večera sami vystoupili a přinesli do sálu svou jedinečnou energii a charisma. Večerem diváky v sále i na živém streamu na YouTube provázela Kateřina Boušková.

Výsledky soutěže

Gaia Anzari, Praha – 1. místo a Cena diváků

Karolína Čížková, Šestajovice – 2. místo a Cena kapely

Karolína Anna Boksteffl, Praha – 3. místo a Cena hotelu Thermal

Lev Havlíček