Také v Karlových Varech Staré Roli, se jogíni pod vedením Romany Bauerové, rozhodli oslavit 21. června svátek Slunovratu. Slunovrat je chvilka, kdy sluneční paprsky dopadají kolmo na obratník Raka. Pak se Slunce zase obrací zpátky. Máme nejdelší den a nejkratší noc. Magická oslava, kdy se má oslavovat dokonalost těla, síla slunečních paprsků, tančit u ohně, který očisťuje od zla. Máme cvičit jógu, hledat vzácné poklady a sbírat léčivé byliny.

Jógové studio Namaste, ve Staré Roli, je místem harmonie a klidu nejen pro tělo, ale i duši. Je to neomezený prostor pro všechny, kdo pomocí jógy poznávají svět trošku jinak, trochu pravdivěji a s jógou napomůžou vylepšit zdraví fyzické a psychické. Především nám jóga pomůže ujasnit, kdo vlastně jsem a co si skutečně přejeme. Jóga pomáhá každému, kdo ji potřebuje a každý bez rozdílu věku si najde ten svůj styl. A význam slova Namaste? Je to krásný pozdrav z Indie a dálného východu, vyjadřující něco velmi nádherného, až nepostradatelného. Vyjadřuje hluboké city, lásku, soucit, poděkování a při jeho vyslovení se chvěje téměř celá zem. Vyslovením tohoto pozdravu se skláníme před dokonalostí toho druhého a respektujeme, jak je každý výjimečný a jedinečný.

Stavba - Karlovarská krajská nemocnice v Chebu.
Stavba roku Karlovarského kraje má letos dva vítěze: Nemocnici a Vřídlo

Jógové studio Namaste nabízí příjemné zázemí pro poznání kouzla Jógy. Studio svou atmosférou nabízí cestu ke zdraví, odpočinku, pohodě, relaxaci a k poznání jógy v různých stylech. Studio také pořádá zájmové workshopy a semináře, ale také mimořádné akce, kterou byly právě oslavy Mezinárodního dne jógy. Velice zdařilou akci si pochvalovali účastníci, návštěvníci a hosté této výjimečné jógové akce.

Poděkování patří za skvělou přípravu a organizaci všem lektorům, kteří se podíleli na celkovém průběhu této skvělé akce. Všichni účastníci se rozcházeli v dobré náladě a s přáním, aby takových výjimečných zážitků bylo ještě více.

Příspěvek zaslal Pavel Vaněček, redakce děkuje…