Naše školky by nebyly tím, čím jsou, kdyby nebylo její obdivuhodné schopnosti vyslechnout každého svého zaměstnance, ať už přišel s problémem pracovním či osobním, nebo s jakoukoliv žádostí. Její slova vždy doprovázela laskavost, pochopení a povzbuzující úsměv na rtech. Za to, paní ředitelko, vám patří náš velký dík. Za váš smysl pro spravedlnost, upřímnost a ochotu pomoci a to nejen v rámci našich zdí, ale i v širší komunitě. Každý z nás si váží přístupu, jakým jste se věnovala nejen našim potřebám, ale i potřebám rodičů a „našich“ dětí.

Není divu, že v roce 2017 byla paní ředitelka Tichá oceněna jako nejlepší ředitelka v Karlových Varech a to právě za transformaci systému předškolního vzdělávání v Karlových Varech. Za aktivitu k mezinárodní spolupráci a za získávání finančních prostředků z EU, na jejichž základě byly obnoveny zahrady mateřských škol Krymská a Mozartova. I za to bychom rádi naší paní ředitelce vyjádřili nejhlubší úctu a vděčnost. Za její neúnavnou práci ve dne i v noci a za její oddanost ke své práci a svým zaměstnancům.

Milá paní ředitelko, jste pro nás velkou inspirací a příkladem. Jsme šťastni za to, že jsme mohli být součástí vaší cesty a za to, že právě vy jste byla součástí té naší. I když neznáme vaše plány do budoucna, chceme vám popřát vše nejlepší na vaší další cestě životem.

Mnohokrát děkujeme!

V úctě a s vděčností 99% zaměstnanců 1. Mateřské školy Karlovy Vary