„Buď byl ukraden při přebalování na parkovišti vedle Globusu na stání pro matky s dětmi v pondělí (21. 9.) cca 14:20 až 15:30, anebo při hotelu Marttel při vkládání a vykládání kočárku z kufru auta z pondělí na úterý. Nic dalšího se totiž v automobilu neztratilo,“ napsala do redakce.

Krádež kufru oznámila i na policii. „V kufru bylo pár kousků mého a partnerova oblečení (prádlo k praní), ale hlavně věci pro malou velikosti 74 - 80 (je jí sedm měsíců), pak moje dvě kabelky, dřevěné výřezy na výtvarné účely, cestovní žehlička a plavecké plenky zn. Rossmann,“ přiblížila obsah odcizeného kufru.

„Mluvila jsem i s právníkem a domluvili jsme se, že nám opravdu na věcech záleží, mají citovou hodnotu (kufr byl dárek ke kulatinám od mé mamky, kabelka byla dárek - dědictví po matce a babičce, jedná se o jednoduchou crossbody kabelku – 70. léta), hlavně mi jde ale o věci pro malou. Nabízíme odměnu cca 3 000 Kč pro nálezce kufru i s obsahem. Pokud by šlo jen o kufr a kabelku tak 1 000 Kč - jelikož je to dárek.“

Mária a Rozárka