VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Diskuse: Kadaně: Hráči CSKA se chovají nesportovně

Kadaně: Hráči CSKA se chovají nesportovně

Plzeň, K. Vary – Nevraživost v hokejbale vyvrcholila. Padají vysoké pokuty, týmům hrozí sestup.


Diskutovat mohou pouze přihlášení uživatelé

Přihlásit se

DISKUSE OBSAHUJE 20 PŘÍSPĚVKŮ

škodovák Ostrovský
Nezaregistrový uživatel 14.5.2010 reagovat
Zahleďme se nejprve do historie, kde jsou prvopočátky tohoto problému. V 90.tých letech v nejvyšší hokejbalové soutěži hrál tým s názvem HBC TVZ se střídavými úspěchy. Byl veden panem Vachovcem, civilním povoláním pedagogem na hokejbalovém hřišti však magorem a vyhlášeným řezníkem, který za svou kariéru zranil několik protihráčů jen proto, že ho obehráli!!!! Už tento tým se vyznačoval vysokým stupněm nesportovního chování, za které byl svazem pokutován a následně vyloučen ze všech soutěží. Aby hokejbal v Karlových Varech zcela nezanikl, tým HBC založil a organizoval neregistrovanou ligu v které zářila plejáda výborných hokejbalistů, extraligových hokejistů, ale na druhé straně byla zárodkem dnešních problémů. V týmu HBC se začíná objevovat jméno Průša, který svému jménu v rámci dobré školy starých matadorů,kteří jej chránili, nedělal ostudu svému jménu z Fanánkovi písníčky. Karlovarská liga byla velmi tvrdá, za hranicemi všech pravidel, neboť postihy hráčů prakticky nehrozily, rozhodčí byli pouze hráči jiných klubů, takže strach jim kolikrát nedovolil cokoliv písknout. Po několika letech se přeci jen nové generaci zastesklo po celostátních soutěžích a několik týmů se přihlásilo do svazových soutěží a paralelně hrálo obě ligy, byť tím porušovali svazová pravidla. Ale na to se ve Varech nikdy nehledělo a nikdo si z toho nedělal těžkou hlavu. Mezi průkopníky patřil tým Černá Plzeň a právě CSKA. Černá Plzeň, přestože hrála 2 národní ligu se svazem nikdy neměla sebemenší problém, zato CSKA v krajském přeboru hned od začátku a po několika rvačkách ( v Třemošné dokonce i s diváky) a jméno CSKA začalo překračovat rámec kraje, ale bohužel jen v tom špatném. Ani ne tak kvalitativní rozdíl soutěží, jako nestranné rozhodování školených rozhodčí tým CSKA od prvního momentu nechápal, neustále se cítil být poškozen a řešil vše po svém, jak byl navyklý z karlovarské neregistrované soutěže. Jenže zde mu to neprocházelo tak hladce. Dodnes nechápu trpělivost pana Kadaněho, že tento tým tak dlouho toleroval. Herní projev týmu CSKA byl vždy založen na nesportovním chování, výhružkách a to i rozhodčím, rvačkách a zraněných protihráčích. Tomu všemu vévodí jméno Průša (jeho distance, které obdržel radši ani nepočítat),nicméně zdatně mu vždy sekundovali bratři Fričové, Kantner, Horváth a další. Omlouvat tento klub nemá cenu. Vůbec se nedivím, že proti nim nikdo nechce hrát, jde totiž vždy o zdraví. A pokud je svaz toleroval tak dlouho, klubům nezbyla jiná možnost.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: škodovák Ostrovský
Nezaregistrový uživatel 17.5.2010 reagovat
Pane neznám Vás, ale musím konstatovat, že jste magor!!!! Ve svém duchaplném příspěvku se objevuje celá řada nepravd, polopravd. Vypíchnul bych tu poslední psaáž, kde konkrétně jmenujete jména jako bratři Fričové, Průša a Kantner kde zároveň používáte pojem vždy. Pokud jste tak znalý jak tady píšete, tak byste měl vědět, že hráč Stanislav Kantner hraje za hokejbalový klub CSKA K. Vary pouze poslední 3 sezony. V dřívější době však nastupoval s hráči jako je Diblík, Blažík, Vítek, Grof, Košťál, Troška a spol. za klub HC Černí Baroni se kterým několikrát vyhrál místní soutěž. Dokonce v jednom finále porazil i klub Škoda Ostrov:-) Víc nebudu Váš příspěvek komentovat nestojí mi za to a hlavně Vaše osoba (předpokládám, že vím kdo to psal) mi zo to nestojí!!!!
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: škodovák Ostrovský
Nezaregistrový uživatel 17.5.2010 reagovat
Zajímavé je, že v sezoně 2004/2005 Stanislav Kantner figuruje ve statistikách 1.ČNHbL. Hrál tehdy za nějaký tým HBC CSKA Karlovy Vary... Zřejmě vám dělají problémy i nejjednodušší počty.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Cenzura????
Nezaregistrový uživatel 14.5.2010 reagovat
Milý cenzore- zřejmě pane Čech, já to klidně napíši znovu. mazání Vám nepomůže.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
že jsem magor...
Nezaregistrový uživatel 18.5.2010 reagovat
...si můžete klidně konstatovat, nikoliv však psychopat jako mnou výše jmenovaní. To, že Kantner hrál v neregistrované lize (o tu zde zas tolik nejde) za Černé Barony z něj nesnímá fakt, že souběžně nenastupoval za jiné svazem registrované celky. Mám takové tušení, že načerno nastupoval i za Černou Plzeň ( 90%jistota) v roce 2002 a vrcholem jeho "sportovního" chování bylo i to, že se ve Varech přihlásil k rozhodování zápasu Černá Plzeň KV - Litice, jen proto, aby si vyřídil své dřívější resty z poháru s jedním hráčem Litic a Litice tenkrát svým rozhodováním silně poškodil a jeho objekt zájmu byl více na trestné, než na hřišti. Zůčastnil jsem se tenkrát tohoto utkání jako divák. Takže o morálních kvalitách kapitána rezervního celku CSKA mám nejen já názor zcela jasný. Proto mě naprosto tendenční rozhovor s redaktorem Deníku velmi pobavil. Těším se na další reakce.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: že jsem magor...
Nezaregistrový uživatel 19.5.2010 reagovat
Áááá pán bude asi Václav Skalický, bývalý rádobyhokejbalista a pak trenér z kterýho měl každý akorát srandu:-) Běžte si dát radši pivo a ferneta, jak je Vaším dobrým zvykem!:-)
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
to je ale zajimava valka :)
Nezaregistrový uživatel 18.5.2010 reagovat
by me zajimalo jak to skonci. tedy spis, jestli si jeste tady ve Varech nekdo nejakou soutez zahraje.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Xposera98 Kantner
Nezaregistrový uživatel 19.5.2010 reagovat
Ne, nejsem Venca Skalický, Tvé obzory jsou omezenější, Stando, než jsem si vůbec představoval. Nejen že se sem chodíš převlečený jakoby za někoho jiného sebeohajovat, ale když dojdou argumenty osočuješ se i na nevinné lidi. Měli by jste začít sami u sebe a zamyslet se nad tím proč s Vámi nikdo nechce hrát. A věř mi, že to není strach z porážky, ale strach o zdraví. Znám hodně lidí, kterým karlovarští tento sport znepříjemnili natolik, že s ním raději skončili.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: Xposera98 Kantner
Nezaregistrový uživatel 19.5.2010 reagovat
Tenhle nick používám ve všech běžných diskuzí a lidi, kteří mě znají to moc dobře ví, nemám se za co skrývat, což však neplatí o Tobě. Tvoje reakce mě jenom ujistila, že v identifikaci tvojí osoby jsem se nemýlil. Běž si dát panáčka ať máš svoji potřebnou hladinku. Nebo taky můžeš sebrat odvahu a až se někde zase potkáme tak mě oslov, když si takovej hrdina. Tvoje názory na náš klub mi nevadí, si svobodnej člověk a na svůj názor máš právo. Proti lžím a nepravdám se ale budu bránit vždycky. Ani já (občas vyteču ale za celou kariéru jsem nenaseděl na trestný lavici tolik co ty) ani Honza Horváth (ten bude tvýma soudama překvapenej, protože si dodneška myslí, že jste kamarádi) určitě nejsme psychopati, jak si nás nahoře nazval, o zápasu z Liticema nic nevím. Jestli si dobře pamatuji, tak si tenkrát v tý době trénoval Č. Plzeň a tvým dobrým zvykem bylo za jeden zápas vychlastat půllitrovku ferneta, čímž se všichni na hřišti bavili a nejvíc tvý svěřenci:-) Je to jak píšu, vím, že si to ty. Jestli máš odvahu a si chlap tak mě někdy oslov, občas se přeci někde potkáme a můžeme si o Tvém názoru v klidu pohovořit, pokud budeš ovšem střízlivej. Pokud to neuděláš udělám to já osobně, čímžto se s Tebou loučím, to byl můj poslední příspěvek ve zdejší diskuzi. Přeji hezký zbytek dne a večer to moc nepřežeň, kocovina je svině:-)
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
proč bychom si měli...
Nezaregistrový uživatel 19.5.2010 reagovat
... povídat, až se spolu potkáme? To je přesná reakce hráče CSKA - vyřídíme si to jindy a jinak.Když nestačí hokejbalový um, či docházejí argumenty, nastupuje hrubá síla. Musím se velmi smát. Nejsem Vence Skalický, už ti to píšu podruhé. Když jsem se Vencou naposledy potkal, tak bohužel nevypadal vůbec zdravě a kvůli své nemoci ani nepil, takže do tohoto člověka bych se vůbec na tvém místě nenavážel. Dále nechápeš, milý Stando, že je mi jedno jaký nick kde používáš, jen mě rozesmál tvůj první příspěvek, kde se jako komentářem nedotčená osoba nepřesvědčivě obhajuješ a kde jsi mi napsal, že mě neznáš, ale musím být magor. To všichni tví známí zákonitě musí být samí magoři, což by odpovídalo. Doufám, že tvůj poslední příspěvek kde mi minimálně dvakrát přímo vyhrožuješ přečte hokejbalový svaz, aby viděli co jste všichni zač.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: proč bychom si měli...
Nezaregistrový uživatel 20.5.2010 reagovat
Tak naposledy! 2x jsem Ti přímo vyhrožoval? A kde prosímtě? Psal jsem, že si o tom můžeme pohovořit a to bylo všechno a i tak jsem to myslel, tak se uklidni, nic o hrubé síle jsem nepsal, kdyby si mě aspoń trochu znal (když si dovolíš mě soudit), tak by si moc dobře věděl, že to není můj styl!
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Stando,
Nezaregistrový uživatel 19.5.2010 reagovat
Ještě si neodpustím jednu otázku. Když tedy pomineme Tebe a Horvátha (největší hokejbalové poleno všech dob), co mi dokážeš říct na obhajobu chování bratří Fričů a Průši?
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Protože Tě znám Stando..
Nezaregistrový uživatel 20.5.2010 reagovat
.. a vím, že jsi silný pouze v případě obklopení svým kolektivem CSKA, tak mi Tvoje výrazy přijdou pouze k smíchu, ale někteří lidé by se mohli zaleknout zejména těchto dvou souvětí. Cituji: "Nebo taky můžeš sebrat odvahu a až se někde zase potkáme tak mě oslov, když si takovej hrdina.", nebo: " Jestli máš odvahu a si chlap tak mě někdy oslov".Konec citace. Já Tě někdy rád oslovím, až bude příležitost, neboj, k tomu nemusím sbírad odvahu, ani být hrdina, ale mě se líbí diskutovat tady a teď a to k problému, který nastal. Kvalitní celky radši sestoupí a zaplatí pokutu, než aby hráli s Varskými celky. Není to na zamyšlení? Není něco špatně?
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: Protože Tě znám Stando..
Nezaregistrový uživatel 21.5.2010 reagovat
Malá lekce z českého jazyka ve slově sbírat se píše t a ne d, to jenom na okraj:-) Začíná mě to taky bavit:-) K Tvému příspěvku. Ano je to k zamyšlení, pro obě strany, ale myslím. Za sebe to můžu zhodnotit tak, že se přesně ukázalo, to co jsem říkal v tom rozhovoru. Kdyby byl problém jen CSKA, tak se nestane to, že další plzeňský tým odstoupí v průběhu semifinálové série proti Vikingům. V Plzni se nás chtějí zbavit a používají k tomu všechny možné praktiky a postupy. Nevím jak si obeznámený s celou kauzou a jejím pozadím, ale podle mě spoustu dost podstatných věcí nevíš. Pokud máš zájem, opravdu mě můžeš oslovit a rád Ti všechno osvětlím. Samozřejmě jsem si vědom, že nejsme žádný svatoušci, ale některé věci prostě nejdou dělat tak, jak si páni zez Plzně představují.....
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Lekce češtiny
Nezaregistrový uživatel 21.5.2010 reagovat
Děkuji za opravení mého překlepu, kterého jsem si všiml až po odeslání příspěvku. Tímto bych Tě Stando rád seznámil se slovem VŽDY, které jsi nazval ve svém prvním příspěvku "pojmem". Není to pojem, je to zájmeno. A dost češtiny, teď už k hokejbalu. Do aktuálního dění kauzy nevidím, do hokejbalu už několik let nedělám. Jen mi je strašně divné, že celky ze špičky tabulky, radši platí pokuty a sestupují, než aby jeli hrát do Varů. Klidně to nech na osobní setkání, ale myslím si, že bys to pozadí kauzy jako kapitám jednoho z celků CSKA mohl osvětlit zde, v komentářích, když se Ti to v rozhovoru vůbec nedařilo. Tam jsi napsal, že to nechápeš. Tady už přiznáváš, že nějaké pozadí existuje a chyba není jen na Vaší straně. Jak to tedy celé vzniklo? Děkuji Ti předem za pravdivé info ohledně celé této kauzy, která bohužel prosakuje i do regionálních novin.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: Lekce češtiny
Nezaregistrový uživatel 21.5.2010 reagovat
Info o celé kauze do podrobna klidně poskytnu, včetně nějakých listin jako jsou emaily atp. Ale určitě ne zde. V celé kauze se totiž (bohužel ze strany plzeňských týmů) ocitly hodně nechutné věci proti předním funkcionářům regionu a ty tady určitě nebudu rozmazávat. Dále s celou kauzou souvisí volba nové předsedy Českomoravského hokejbalového svazu a plánovaná kandidatura pana Kadaněho, ale i jiné aspekty. Pokud máš opravdu zájem tam mě oslov a rád vše poskytnu, možno i po mejlu. Taky si myslím, že by bylo slušné, aby si se představil.
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: Lekce češtiny
Nezaregistrový uživatel 21.5.2010 reagovat
O kauze nic nevím a psát k tomuto tématu zde nic nebudu. Jen bych rád zdůraznill,že když je někdo natolik moudrý a opravuje překlep druhého..,sám by si měl vše po sobě také důkladně přečíst. "....nové předsedy...".....Je li osoba ženského pohlaví,pak se jedná o předsedkyni,je li mužského,pak mělo být napsáno nového.Neznám ale osnovy mateřského jazyka v KV kraji:))
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: Lekce češtiny
Nezaregistrový uživatel 21.5.2010 reagovat
O kauze nic nevím a psát k tomuto tématu zde nic nebudu. Jen bych rád zdůraznill,že když je někdo natolik moudrý a opravuje překlep druhého..,sám by si měl vše po sobě také důkladně přečíst. "....nové předsedy...".....Je li osoba ženského pohlaví,pak se jedná o předsedkyni,je li mužského,pak mělo být napsáno nového.Neznám ale osnovy mateřského jazyka v KV kraji:))
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: Lekce češtiny
Nezaregistrový uživatel 21.5.2010 reagovat
O kauze nic nevím a psát k tomuto tématu zde nic nebudu. Jen bych rád zdůraznill,že když je někdo natolik moudrý a opravuje překlep druhého..,sám by si měl vše po sobě také důkladně přečíst. "....nové předsedy...".....Je li osoba ženského pohlaví,pak se jedná o předsedkyni,je li mužského,pak mělo být napsáno nového.Neznám ale osnovy mateřského jazyka v KV kraji:))
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste
Re: Lekce češtiny
Nezaregistrový uživatel 23.5.2010 reagovat
Postačí napsat jednou. Nového předsedy je samozřejmě správně, předseda je dokonce sám mužský vzor, to vím moc dobře:-)V tomto případě to byl, ale skutečně omyl, není to jako když někdo napíše sbírad a tvrdí, že se jedná o překlep, dál to není třeba komentovat, je to ztráta času!
Nahlásit
Pro nahlášení příspěvku se prosím přihlaste

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT