O výhře Pražanů prakticky rozhodla první třetina, během které hosté z hlavního města pětkrát pokořili brankáře Varů Daniela Váradiho. V té druhé se dokázali karlovarští florbalisté po brankách Jiřího Lebedy a Daniela Nicklase přiblížit klokanům na rozdíl tří branek, když snížili na 2:5, ale hosté prokázali své kvality a třemi trefami si navrátili pětibrankový náskok z první třetiny.

Ostrov udělal vítěznou tečku, porazil mladíky Slavie, slavil výhru 5:2.
PODÍVEJTE SE: Ostrov udělal vítěznou tečku, porazil mladíky Slavie

Do závěrečné třetiny Vary vstoupily kontaktní brankou Filipa Eliáše, ale posléze opět začali řádit na karlovarské palubovce hosté, kteří profitovali z umu českého reprezentanta Filipa Formana, jenž si během třetí dvacetiminutovky připsal na účet hattrick. Hurricani měli navíc během třetí periody k dobru dvě trestná střílení, ale jak Michal Strachota, tak i Ivan Tomčo v souboji s brankářem Bohemians Tomášem Hyršlem neuspěli.

Nakonec však dokázal varský výběr vstřelit i čtvrtou branku, o kterou se zasloužil Michal Zeman, který tak podtrhl účet duelu na konečných 4:14.

Ostrov udělal vítěznou tečku, porazil mladíky Slavie, slavil výhru 5:2.
Trošku jsme se doma hecovali, narážel na bratrovražedný duel Zeronik

Další zápas, který se ponese v duchu 12. kola, odehrají hurricani, kteří se i nadále krčí na dně superligové tabulky s pětibodovým ziskem, opět v hale míčových sportů, kde se postaví v pátek 2. prosince od 20.00 hodin pražské Spartě, která se drží v tabulce na průběžné šesté příčce.

FB Hurrican Karlovy Vary – FbŠ Bohemians 4:14 (0:5, 2:3, 2:6). Branky: 25. Jiří Lebeda, 29. Daniel Nicklas, 41. Filip Eliáš, 55. Michal Zeman – 1. Karel Petrák, 4. Jakub Buršík, 10. Jan Malič, 18. Ondřej Kawulok, 18. Jaroslav Petrák, 29. Ondřej Kawulok, 38. Jakub Buršík, 40. Jaroslav Petrák, 45. Filip Forman, 48. Filip Forman, 48. Patrik Rozkovec, 51. Filip Forman, 53. Karel Petrák, 55. Matúš Gajdoš. Rozhodčí: Jiří Dolanský – Vojtěch Sýkora. Vyloučení: 4:3. Využití: 1:3. Diváci: 210.