„Zasloužená výhra,“ culil se po utkání karlovarský trenér Petr Pánek. A měl k tomu řádný důvod. Jeho tým totiž dosáhl v prvoligové soutěži již na desátou výhru, navíc překonal hranici sta nastřílených branek.

Základ k vítězství položil v podobě dvou branek útočník Daniel Nicklas, který tak rozjel v hale míčových sportů, do které dorazily necelé dvě stovky fanoušků, svou oman goal shows. Ve druhé pak přidali hurricani soupeři z Havířova další čtyři branky, a opět v tom měl florbalku Nicklas, který si připsal hattrickovou střelu po úspěšné přesilovce. Stejný díl branek nachystali varští florbalisté soupeři z Excelsioru i v závěrečné třetí třetině. „Ne náhodou jsou Karlovy Vary na špici tabulky. Nevytvořili jsme si ani náznak šance a zaslouženě prohráli,“ narážel po porážce na sílu varského výběru trenér Havířova Pavel Kotula.

Naopak spokojenost a vítězná nálada po výhře 10:2 pohltily kabinu hurricanů. „Zápas jsme měli od začátku do konce pod kontrolou, a zaslouženě tak dosáhli na tři body. Děkujeme našim fanouškům, že si našli čas a přišli nás podpořit,“ vzkazoval závěrem po desátém prvoligovém vítězství Pánek.

Hurricani si tak udrželi první příčku, když na svém kontě již mají po dvanácti kolech úctyhodných třicet bodů.

FB Hurrican Karlovy Vary – Florbal Excelsior Havířov 10:2 (2:0, 4:1, 4:1). Branky: 7. , 9. , 29. , 49. a 53. Daniel Nicklas, 27. Michal Strachota, 35. Michal Klápa, 39. a 57. Jakub Pecha, 42. Matěj Svatek – 39. Adam Feber, 57. Jakub Vilím. Rozhodčí: Pangerl, Šedivý. Vyloučení: 2:1. Využití: 1:1. Diváci: 156.

Volejbalisté Karlovarska udrželi i po osmém kole UNIQA extraligy mužů domácí neporazitelnost, když dosáhli na pátou výhru před svými fanoušky, před kterými ještě navíc neztratili ani set.