Bohemka naskočila v hale míčových sportů do první třetiny aktivně a v 11. minutě vedla již o tři branky. Ve 14. minutě sice snížil Strachota, ale hosté si do konce první třetiny vzali třígólový náskok zpět, když se zapsal do střelecké listiny Buršík, který upravil na 2:5.

Druhá perioda nabídla bláznovou přestřelku, která nakonec přinesla deset branek. Padlo pět branek na každé straně, čímž si florbalisté Bohemians udrželi i po druhé dvacetiminutovce třígólový náskok, když se šlo do šaten za stavu 7:10.

Třetí třetina však vyšla gólově hostům z Prahy, když v závěrečné desetiminutovce nastříleli hurricánům další tři branky, čímž stanovili konečný výsledek na 13:7. Pro Vary to tak byla v základní části již jedenáctá porážka, po které se stále krčí v superligové tabulce na předposlední třinácté příčce.

FB Hurrican Karlovy Vary vyzve v hale míčových sportů Bohemians.
Florbalisté Varů přivítají v míčovce tým Bohemians

Ve středu 6. prosince čeká hurricány další náročná fuška, když v hale míčových sportů přivítá od 18.30 hodin v osmifinále Poháru Českého florbalu pražskou Spartu. Následně Vary zamíří v neděli k 15. kolu Livesport Superligy na palubovku Vinohrad.

FB Hurrican Karlovy Vary – FbŠ Bohemians 7:13 (2:5, 5:5, 0:3). Branky: 14. Michal Strachota, 15. Adam Zahraj, 21. Daniel Péc, 29. Michal Klápa, 35. Marek Hozman, 37. Michal Klápa, 40. Marek Hozman – 4. Šimon Batkovič, 5. Matúš Gajdoš, 11. Tomáš Kvasnica, 15. Šimon Batkovič, 17. Jakub Buršík, 23. Matúš Gajdoš, 25. Patrik Šebek, 30. Ondřej Kawulok, 31. Matúš Gajdoš, 40. Vojtěch Bílek, 51. Jan Malič, 59. Jakub Buršík, 60. Ondřej Kawulok. Rozhodčí: Bališ, Varga. Vyloučení: 4:2. Využití: 1:2. Diváci: 159.