Do lázeňského města totiž zamíří v rámci 25. kola brněnští Bulldogs, kteří právě v prvoligové tabulce pošilhávají po prvním místě, po delší době se tak může změnit vedoucí celek základní části.

Florbalový fajnšmekr si tak přijde v sobotu 15. února od 18 hodin v hale míčových sportů opravdu na své. Oba týmy totiž na svém kontě mají shodně jedenašedesát bodů, což přidá duelu na florbalové atraktivitě, když v sázce bude pověstných šest bodů.

Hurricani pod vedením trenéra Petra Pánka navíc budou usilovat v lázeňském městě o udržení domácí neporazitelnosti, když na kontě mají dvanáct výher v řadě za sebou. Navíc budou chtít odčinit překvapivou ztrátu na palubovce havířovského Exelsioru v uplynulém kole.

Jenže tentokrát je nečeká nic jednoduchého, jelikož týmu Bulldogs se na palubovce soupeřů daří, když ve dvanácti duelech dosáhl na deset výher a vévodí tabulce na hřištích soupeřů.

Jako bonus se pak proti sobě postaví florbalisté, kteří dominují statistikám. V dresu hurricanů to bude hned trio Michal Klápa, Michal Strachota a Jan Zavadil.

Michalové mají na svém účtu v rámci kanadského bodování již 54 bodů, Zavadil pak o dva body méně. Na straně Bulldogs pak budou v míčovce tvrdit florbalovou muziku Adam Konečný s 41 body a Martin Grlický s devětatřiceti body.

V prvním vzájemném duelu slavili pohodovou výhru nad palubovce Brna hráči z lázeňského města, kteří dosáhli na vítězství 7:3. Naváží hurricani na toto vítězství i v domácím prostředí?