Skóre duelu otevřeli v 11. minutě domácí, když poprvé překonal karlovarského brankáře kladenský Marek Veselý. O dvě minuty později již Kladno vedlo o dvě branky, když do dvougólového trháku jej poslal Jakub Bohuslávek.

V úvodu druhé třetiny pak měli výhodu přesilové hry Kanonýři, kteří ji dokázali využít a týmu z lázní se vzdálili na rozdíl tří branek.

Naději na zvrat vykřesal až osmadvacet vteřin před druhou sirénou karlovarský útočník Daniel Nicklas, který slavil úspěch se svým důrazem na brankovišti.

FB Hurrican Karlovy Vary. Ilustrační foto.
Hurricani nezvládli závěr a prohráli s Bulldogs Brno

Kdo čekal, že karlovarský tým branka nakopne k obratu, ten byl velmi brzo vyveden z omylu. Krátce po zahájení třetí třetiny totiž přišlo další oslabení, které přineslo čtvrtou inkasovanou branku.

A bylo ještě hůř, za půl minuty totiž Kladno přidalo další a v duelu vedlo již rozdílem čtyř branek. Zpět do zápasu navrátil hurricany Tomáš Nushart, který si připsal přesný zásah i při pětiminutové hře bez brankáře v podání Karlových Varů, ale ani to hostům z Karlovarského kraje nepomohlo, když Kladno v závěru přidalo další dvě trefy a dosáhlo na zaslouženou výhru.

Kanonýři Kladno – FB Hurrican Karlovy Vary 7:3 (2:0, 1:1, 4:2). Branky: 11. , 21. a 45. Marek Veselý, 13. Jakub Bohuslávek, 46. Filip Kučera, 58. Matyáš Bachmaier, 60. Miroslav Šnajdr – 40. Daniel Nicklas, 51. a 59. Tomáš Nushart. Rozhodčí: Vlček, Žofka. Vyloučení: 5:4. Využití: 2:1. Diváci: 133.