„Chtěli jsme vyhrát, věřili jsme si, chtěli jsme se odpoutat ode dna tabulky, ztratili jsme dva body,“ jen marně hledal slova po porážce útočník Varů Daniel Nicklas.

Hurricani sice zažili na Vinohradech úvodní dvacetiminutovku hrůzy, kterou prohráli 2:4, ale v té druhé přišlo na pořad karlovarské zmrtvýchvstání, kdy hurricani opanovali palubovku. A to se promítlo také na ukazateli skóre, když po čtyřiceti minutách Vary vedly rozdílem jedné branky 7:6.

Sharks o víkendu vylepšili ligový rekord, v Českých Budějovicích vyhráli 30:1.
Para hokejisté Varů přepsali historii ligy, na jihu Čech vyhráli 30:1!

„Hráli jsme jako tým, i na lavičce to bylo znát,“ chválil si urostlý snajpr týmovou atmosféru na lavičce. V té třetí si tým z lázeňského města vesměs stále udržoval jednobrankový či dvoubrankový náskok. Domácí ale v závěru duelu dokázali vstřelit dvě branky, čímž dotáhli duel do nerozhodného výsledku 9:9.

„Ještě tři minuty před koncem jsme vedli 9:7,“ upozorňoval Nicklas, jak daleko byl jeho tým od vítězství. V následném prodloužení branka nepadla, a tak se o slovo přihlásily samostatné nájezdy, které Vinohrady přetavily v zisk druhého bodu. „Sráží nás hodně individuální chyby, dostáváme góly v oslabení,“ krčil rameny autor tří branek Varů.

Zdroj: Youtube

„Byli jsme blízko, věřili jsme, ale bohužel,“ dodal zklamaně závěrem Nicklas. Vary i přes bodový zisk i nadále uzavírají na posledním místě superligovou tabulku.

TJ Sokol Královské Vinohrady – FB Hurrican Karlovy Vary 10:9 po sn (4:2, 2:5, 3:2 – 0:0). Branky: 8. , 14. , 55. a 60. Ivan Pergler, 16. Ondřej Plíhal, 17. Lukáš Trojáček, 32. a 59. Vojtěch Klápa, 35. Radek Kužel – rozhodující nájezd Procházka – 8. , 28. a 42. Daniel Nicklas, 18. Petr Torma, 21. Michal Strachota, 28. Michal Klápa, 32. Jiří Lebeda, 36. Matěj Korbel, 58. Matěj Svatek. Rozhodčí: Jiří Šedivý – Radek Štengl. Vyloučení: 3:5. Využití: 3:1. Diváci: 212.