Na ten však mají Západočeši velmi dobré vzpomínky, když ho v prvním vzájemném duelu dokázali porazit 4:3 v prodloužení. Chodov je spolu s Tatranem Střešovice jedním z týmů, který stále bojuje na dvou frontách, kromě Superligy se chystá také na finále Poháru Českého florbalu, které bude na programu 13.února, když tak nedělní zápas pro Pražáky bude v lázeňském městě takovou generálkou. V rámci nejvyšší soutěže budou mít svěřenci Davida Podhráského o co hrát až do posledního kola, zatím drží čtvrté místo, které zaručuje start čtvrtfinále na domácí palubovce.

Na pátou Spartu však mají náskok pouhých třech bodů. Zároveň se však mohou dívat i před sebe, jelikož na aktuálně vedoucí Mladou Boleslav je ztráta v tuto chvíli pouze tříbodová. O přísun bodů se starají především zkušení Tom Ondrušek, který vede týmovou produktivitu a Marek Vávra, ten je pro změnu s pětadvaceti góly nejlepším střelcem.

Hurricáni budou chtít ve zbývajících kolech vylepšit bilanci z posledních týdnů. Od nového roku získali pouze dva body na palubovce Butchis a jinak zapsali již čtyři porážky, včetně důležitých zápasů s Českou Lípou a Black Angels.

V tabulce tyto výsledky znamenaly propad Karlovaráků na dvanáctou pozici, ztráta na jedenácté Black Angels však narostla již na šest bodů, oproti Butchis pak mají Karlovy Vary naopak k dobru tříbodový polštář. Hlavním kamenem úrazu je pro karlovarský výběr gólová produktivita, zatímco před Vánocemi nasypali hurricáni do sítě Liberce dvanáct branek, tak od té doby bylo maximum pět do sítě České Lípy. Probudit tak své střelce bude jedním z hlavních úkolů pro trenérský štáb před klíčovými boji této sezóny. Proti Chodovu se A-tým postaral o jedno z největších překvapení letošního ročníku Superligy, když dokázal v Praze zvítězit 4:3 po prodloužení.