A Vary se budou muset mít na pozoru. Florbalisté Vítkovic dorazí do lázeňského města i přes pondělní prohru se Střešovicemi v roli favorita.

Ve dvanácti zápasech prozatím získaly devětadvacet bodů, za což jim náleží druhé místo. Navíc v nové sezoně Livesport Superligy těží vítkovický výběr především z vyrovnaného kádru.

Při pohledu na týmové bodování nikdo nevyčnívá a mezi prvním Martinem Gattnarem a šestým Adamem Šmídem je rozdíl pouhé čtyři body.

Pardubičtí florbalisté porazili v důležité bitvě Karlovy Vary. Ilustrační foto.
Kruté vystřízlivění. Florbalisté Varů v Pardubicích tvrdě narazili

To hurricáni mají za sebou rozporuplný týden. Nejprve ve skvělém zápase dokázali přehrát v prodloužení Chodov a urvat důležité dva body. O dva dny později na tuto výhru však nedokázali florbalisté z lázní navázat v důležitém utkání na palubovce Pardubic, kde prohráli a nechali Sokoli, aby se na ně v tabulce bodově dotáhli.

Aktuálně tak stále patří Karlovým Varům třináctá příčka. Nejproduktivnějším hráčem je stále kapitán Michal Klápa, který má za sebou dva tříbodové večery, které ho katapultovaly na šestnácté místo v rámci celé Livesport Superligy.