V prvním duelu si výběr GFG poradil po brankách Lucie Červenkové, Denisy Marešové, Andrey Nerudové a Terezy Chromcové s Rokycany v poměru 4:0. "V zápase proti Rokycanům jsme od začátku měli zápas ve vlastních rukou, navíc se nám dařilo plnit pokyny, které jsme si před utkáním stanovili," chválil si výhru nad Rokycany trenér GFG Lukáš Grundler.

Posléze nestačily hráčky z Karlovarského kraje v klíčovém duelu na plzeňskou Slavii, které podlehly 3:7, když se o branky GFG zasloužily Agáta Šnoblová a Lucie Červenková, která se dvakrát zapsala do střelecké listiny.

"Vstup do druhého utkání s Plzní jsme měli katastrofální, když jsme v rychlém sledu inkasovali čtyři branky. Až od druhé třetiny jsme náš výkon zlepšili, čímn se nám podařilo alespoň zkorigovat výsledek na přijatelný rozdíl," řekl Grundler k bitvě, ve které mohly jeho svěřenkyně pomýšlet na stažení náskok Slavie na čele tabulky.

GFG, které se drží v tabulce na druhém místě, když na vedoucí Plzeň ztrácí šest bodů, tak před dalším kolem, které bude na programu v neděli 7. dubna ve sportovní hale v Kašperských horách, bude stále pomýšlet na zaváhání vedoucího týmu, což by navrátilo GFG zpět do hry o triumf v soutěži.