V sobotu 1. února se s jedním takovým soupeřem utkají karlovarští hurricani, když se jim postaví do cesty od 14 hodin v hale míčových sportů Znojmo.

Znojmo je staronový účastník 1. ligy, v loňské sezóně totiž nastupovalo v nejvyšší soutěži čili Superlize. Celek z Jihomoravského kraje začal letošní ročník dobře, dařilo se mu pravidelně bodovat a držet se v popředí tabulky.

Od dvanáctého kola však přišla krize, kdy tým trenéra Šťasty vyhrál pouze dva z jedenácti duelů, což ho vyřadilo z bojů o elitní čtyřku, a ve zbývajícím průběhu bude mít ještě co dělat, aby ubojoval alespoň šesté místo, které zajišťuje přímý postup. Na něj ve velmi vyrovnaném středu tabulky ztrácí z devátého místa jediný bod.

Zpět na tuzemskou fotbalovou scénu se navrátil Daniel Krlička, který před odchodem do Německa tvrdil muziku v karlovarské Slavii. Naváže na dobré výkony i v trikotu Olympie?
Přestupová bomba. Do Březové se navrátil ostřílený harcovník ´Krla´

Na rozdíl od Znojma hurricani odehráli minulý víkend pouze jeden duel, v pátek v míčovce přehráli Chomutov. I čtyři kola před koncem stále drží první místo, bodově se na ně po výhře v prodloužení nad Petrovicemi dotáhli Bulldogs Brno.

Florbalisty z lázní však nečeká nic jednoduchého, právě Znojmo je totiž jedním ze dvou soupeřů, kteří dokázali hurricany porazit v základní hrací době.

Karlovy Vary v případě výhry mohou dosáhnout v základní části prvoligové soutěže na jubilejní dvacátou výhru. Uspějí? (luk)