Právě pražská Sparta však neprožívá v Livesport Superlize povedený start do nového roku. V prvním utkání sice dokázala přehrát Královské Vinohrady, od té doby však na další body čeká.

Výběr trenéra Marka Vojty podlehl vysoko Mladé Boleslavi, překvapivě nestačil na Liberec a naposledy utrpěl porážku 12:4 s Tatranem Střešovice, s úřadujícím mistrem navíc Sparta padla i v nedávném semifinále poháru.

I tak jsou však Pražané stále v těsném kontaktu s elitou Superligy, aktuálně jsou s dvaačtyřiceti body pátí. Sparta v aktuálním ročníku sází především na velkou sílu své elitní formace.

FB Hurrican Karlovy Vary. Ilustrační foto.
Hurricáni doma stále bez výhry. Tři body si z lázní odvezli hráči Black Angels

Jiří Curney vládne všem individuálním statistikám a v dosavadním průběhu nasbíral již sedmašedesát bodů, v těsném závěsu za ním je pak Mikuláš Krbec, desátý je pak Robert Košir, který je zároveň třetím nejlepším střelcem celé soutěže.

Florbalová družina karlovarského kouče Miroslava Závory za sebou nemají zrovna ideální týden, na výhru na palubovce Butchis chtěli navázat proti Black Angels, což se jim ale vůbec nepovedlo a v přímém souboji o jedenácté místo padli 4:9.

V tabulce jsou tak nyní dvanáctí a rozdíl s Black Angels i třináctými Butchis je aktuálně tříbodový. Když se podíváme na bodování, tak i zde mají všechny statistiky společného jmenovatele a tím je kapitán Michal Klápa, ten v nedělním utkání zapsal na své konto další dvě branky a své superligové maximum posunul již na šestatřicet bodů.

Florbalisté hurricánů se postaví v hale míčových sportů Black Angels, a to v neděli 21. ledna od 17.00 hodin.
Karlovarští florbalisté chtějí prolomit v bitvě s Black Angels domácí trápení