V důležitém souboji totiž udolali benešovský SK 3:2, čímž dosáhli na druhou výhru v první polovině třetiligové soutěže.

Už samotný vstup byl pro výběr Slavie úspěšný, když už se ve 2. minutě radoval z vedení, když do branky soupeře zamířil Tomáš Holík.

Z vedení se však sešívaní radovali pouze do 18. minuty, kdy vyrovnal David Filip, a v závěru první půle poslal do vedení hosty Petr Srb, který tak zařídil svému týmu vedení 2:1. Po změně stran Slavia vyrovnala v 54. minutě zásluhou přesné rány Alexe Kuffoura. Rozhodující trefu duelu, která znamenala vítězství, pak obstaral v 81. minutě svou druhou trefou v duelu Tomáš Holík.

FC Slavia Karlovy Vary – SK Benešov 3:2 (1:2)

Branky: 2. a 81. Holík Tomáš, 54. Kuffour Alex – 18. Filip David, 41. Srb Petr. Rozhodčí: Šimeček. ŽK: 0:2. ČK: 0:1 (73. Jakub Vosáhlo). Diváci: 130.

FC Slavia Karlovy Vary: Chára – Holík (90. Shorný), Pěkný, Schettl, Hudec – Skala – Kuffour, Maňák (89. Vokáč), Diarra, Stöckner – Procházka.