„Víme, kdo nás čeká,“ pokyvoval hlavou kouč Slavie Marián Geňo. „Písek se snaží hrát kombinační fotbal, čímž tak zápasy s ním, jsou vždy pro oko diváka zajímavé, ten k nám nepřijede zaparkovat autobus,“ tuší před zajímavou bitvou, která jeho tým o víkendu čeká.

Navíc mají hráči z lázeňského města Jihočechům po podzimní prohře 0:1, co oplácet. „Všeobecně všechny zápasy v této soutěži jsou vyrovnané,“ upřesnil Geňo.

Martin Bulíček, trenér FC Slavia Karlovy Vary.
Slavia urvala v Ďolíčku bod. Bodu si moc vážíme,“ neskrýval radost Bulíček

„My rozhodně budeme chtít jít pro výhru, tím tak potvrdit dobrý vstup do jara, ale musíme respektovat sílu soupeře, nesmíme vůbec nic podcenit,“ varuje kouč Slavie před možným podceněním Jihočechů, což by se mohlo Varákům vymstít.

V případě úspěchu se může Slavia přiblížit v třetiligové tabulce Písku na rozdíl bodu, v opačném případě, by se hráči z jihu Čech Varům vzdálili na bodů sedm. „Nejde o to přiblížit se jen Písku, ale celé té střední skupině v tabulce,“ poukazoval Geňo.

Tradičně budou fotbalisté Slavie spoléhat i na podporu svých fanoušků. „Doufám, že jsme posledními výsledky pozvali diváky do ochozů,“ přeje si Geňo hojnou návštěvu na drahovickém stadionu.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...