Nejenže musela opět najet kvůli restrikcím na individuální plány, čímž se posunul restart České fotbalové ligy z ledna na únor, ale také přišla o služby obávaného kanonýra Martina Psohlavce, který nově rozšíří realizační tým sešívaných.

„Pracujeme na rychlostní vytrvalosti a síle,“ vrací se karlovarský trenér Marián Geňo k návratu do zimní přípravy, která je opět poznamenána nouzovým stavem, kdy hráči opět nemohou trénovat společně.

„Určitě se nějaké zápasy na jaře odehrají a my na to musíme být připraveni,“ přidává karlovarský kouč své stanovisko k návratu k třetiligovým bitvám, ale nad návratem na zelená kolbiště stále visí velký otazník.

Navíc svou hráčskou činnost ukončil překvapivě v týmu obávaný exligový kanonýr Martin Psohlavec. Co to pro Slavii bude znamenat?

„Že nám odchází ze hřiště kvalitní a klíčový hráč pro ofenzivu, ale Martin bude působit nadále jako můj kolega,“ prozrazuje novou funkci Psohlavce v realizačním týmu sešívaných Geňo.

Do přípravy se pak zapojil obránce Matěj Brabec z Táborska. „Matěj je hráč, který by nám měl pomoci už i tak ke skvělé obranné činnosti mužstva, jeho příchod ovšem ještě není stoprocentní,“ poukazuje Geňo.

Slávisté se navíc budou muset během nucené přestávky poohlédnout po náhradě za Psohlavce, což však nebude nijak jednoduché.

„Já osobně bych si hrozně přál gólového útočníka, který zúročí práci celého týmu. Máme tu sice mladé kluky, kteří v budoucnu mohou být střelci, ale momentálně nás právě v pozici střelce nejvíc tlačí bota,“ upozornil závěrem Geňo.