A není divu. Týmy od sebe dělí po jedenadvacátém kole propastných osmadvacet bodů. „Očekávám běžecky velmi náročný zápas,“ podotkl na adresu mladíků v dresu pražského výběru. Navíc tým z hlavního města bude moci využít případné posily z ligového A-týmu.

„Samozřejmě, že je to znát,“ říká k případnému posílení rezervy Slavie. „Slávisté mají hodně mladé mužstvo, když jim pak přijdou pomoci zkušení hráči, tak jde jejich výkon ještě nahoru,“ dobře ví trenér karlovarského celku. Na podzim skončila bitva Slavií v lázeňském městě výhrou 4:1 v podání vedoucího týmu třetiligové tabulky.

„Celkově je Slavia velká kvalita,“ uznává sílu soupeře Geňo. „Tam se nedostane každý,“ upozorňuje karlovarská kormidelník. Jenže výběr ze západu Čech potřebuje v cestě za záchranou bodovat jako sůl. Ale nebude to mít vůbec jednoduché, jelikož rezerva Slavie doma neztratila ještě ani bod, když v deseti utkáních připsala na účet deset výher, k tomu jako bonus přihodila skóre 30:3.

FC Slavia Karlovy Vary – TJ Jiskra Domažlice 0:2 (0:0).
PODÍVEJTE SE: Karlovarskou Slavii zlomily dvě standardky Domažlic

„Víme o jejich bilanci doma, ale málokteré mužstvo dohraje sezonu se všemi výhrami,“ vysvětloval Geňo. „My máme motivaci uspět, potřebujeme každý bod, i když respektuji velkou sílu soupeře,“ přiblížil Geňo s jakým cílem do hlavního města jeho výběr zamíří. Jenže Karlovy Vary trápí v posledních kolech třetiligové soutěže koncovka, když ve čtyřech duelech v řadě vyšla gólově naprázdno.

„Dopředu to momentálně není ono, víme o tom, snažíme se na tom pracovat,“ přiblížil kouč varské Slavie. „Je jasné, že bez gólů se vyhrávat nedá, ale musíme věřit, že se to brzy zlomí,“ přeje si Geňo před vystoupením, které odehraje jeho tým v neděli 14. dubna od 10.15 hodin na stadionu v Xaverově.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...