„Vstup do zápasu jsme měli takový, jaký jsme po hráčích chtěli, byli jsme kompaktní do defenzivy a nebezpeční do útoku. Měli i několik šanci otevřít skóre, ale bohužel jsme obdrželi branku po rychlém brejku domácích po naší standardní situaci,“ načal hodnocení prvního jarního zápasu karlovarský trenér Martin Bulíček.

Klokani, kterým zařídil vedení ve 32. minutě Vladimír Zeman, však uhodili do konce první půle ještě jednou, když se v závěru prvního poločasu prosadil po brejkové situaci Michal Vrána. „Když už jsme si mysleli, že poločas skončí 1:0, tak jsme bohužel obdrželi druhou branku a rozhodčí odpískal konec první půle,“ litoval Bulíček druhé inkasované branky.

I přes dvoubrankové manko šla Slavia do druhého poločasu bojovně naladěna. „Řekli jsme si, že určitě nic nevzdáme a pokusíme se vstřelit kontaktní branku, ale to se nám nepovedlo,“ připomněl Bulíček, že taktika Slavie zůstala nenaplněna. Béčko Bohemians totiž Varům mezi 63. a 65. minutou, vstřelilo dvě branky, když si vypracovalo hrozivý čtyřbrankový náskok.

Sešívaní přesto dokázali zmobilizovat své síly a dvěma góly snížili na 2:4. „Do utkání jsme se vrátili po brankách Maňáka a Červeného, ale bohužel po dalším brejku domácích do otevřené obrany, jsme inkasovali pátou branku,“ narážel Bulíček na brejky, ze kterých Bohemka řádně gólově těžila.

„Nedá se nic dělat, jsme samozřejmě smutní z výsledku, ale teď nás čeká doma důležité utkání s Motorletem, a my ho musíme zvládnout, jelikož tabulka se vyrovnává víc a víc,“ podotkl závěrem karlovarský trenér.

Bohemians Praha B – FC Slavia Karlovy Vary 5:2 (2:0). Branky: 32. a 65. Zeman Vladimír, 45. Vrána Michal, 63. Damašek Ondřej, 82. Wexler Shaked – 72. Maňák Pavel, 76. Červený Jaroslav (PK). Rozhodčí: Kolátor. ŽK: 2:3. Diváci: 80. Karlovy Vary: Chára – Dubnička (55. Brož), Geňo, Skala, Vyleta – Prágr, Krčma (58. Horník), Toure (86. Kosmos), Matoušek – Maňák, Červený.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...