Tentokrát slavili výhru baníkovci, když soupeři uštědřil rozhodující ránu pět minut před koncem úspěšný střelec Lukáš Šulc, který upravil ukazatel skóre na 3:2 ve prospěch Baníku.

Samotné utkání začalo ve vysokém tempu, kdy se přelévala hra nahoru dolů. Více gólových příležitostí si vypracovali v úvodní třicetiminutovce mladíci Dukly, ale na brankáře Sokolova Hrabačku si nepřišli.

Fotbalisté třetiligového Baníku Sokolov zvládli i druhé derby, ve kterém tentokrát porazili divizní celek Olympie Březové 5:1.
Domácí prokázali svou kvalitu, říká k porážce s Baníkem březovský kouč

Naopak závěr prvního poločasu parádně vyšel hráčům Baníku. Ve 40. minutě otevřel skóre duelu ze značky pokutového kopu Rostislav Vokáč a o čtyři minuty později už baníkovci vedli o dvě branky, když se do střeleckých statistik zapsal Petr Řezáč.

Dvoubrankové vedení však dokázala rezerva Dukly po obrátce stran rychle smazat, když v rozmezí mezi 53. a 58. minutou dokázala vstřelit dvě branky. O vítězství Sokolova tak rozhodla 85. minuta, kdy se gólově prosadil Lukáš Šulc.

FK Baník Sokolov – FK Dukla Praha 3:2 (2:0). Branky: 40. Vokáč (PK), 44. Řezáč, 85. Šulc Lukáš – 53. Jeřábek, 58. Štefančin. Sokolov, I. poločas: Hrabačka – Blažek, Krlička, Neudert, Václavík – Vokáč, Hajdo, Řezáč – Málek, Popovič, Martinec; II. poločas: Štrunc – Kolář, Šulc, Strmiska, Kýček – Hajdo, Ferko, Bílek – Čermuš, Popovič, Fišer.