„Oproti minulému zápasu jsme zlepšili defenzivu, i přesto Olympia byla v prvním poločase aktivnější, nám se moc nedařilo, když jsme nedokázali podržet balon, i přesto se šlo do šaten za bezbrankového stavu,“ ohlížel se za první pětačtyřicetiminutovkou trenér Slavie Karel Tichota. Pověstný chleba se lámal tedy ve druhém poločase, přesněji v 69. minutě, kdy se postaral o jedinou trefu zápasu domácí Vojtěch Brabenec.

„Ve druhé půli se již hra vyrovnala, bohužel nám nebylo dovoleno několikrát dostat se na útočnou polovinu,“ rozhořčeně narážel Tichota na okaté vedení utkání ze strany trojice arbitrů a hned přidal: „Co se týče inkasované branky, tak jsme nedokázali vyřešit situaci dva na dva, je to škoda, jelikož jsme na remízu měli.“

Jenže tentokrát nebylo sešívaným na půdě Radotína přáno. „Druhý poločas byl doslova fraška. Je mi líto hráčů, kteří se celý týden poctivě připravují na utkání, ale o výsledku pak rozhoduje někdo jiný,“ zklamaně podotkl závěrem k výkonu rozhodčích, kteří tak ovlivnili svými výroky utkání, karlovarský trenér.

Olympia Radotín - FC Slavia Karlovy Vary 1:0 (0:0). Branka: 69. Brabenec Vojtěch. Rozhodčí: Martínek. ŽK: 0:3. Diváci: 100.
FC Slavia K. Vary: Chára - Staněk, Pěkný, Tůma, Mestl - Hudec (76. Vokáč), Krlička, Šmídl (70. Kalina), Vyleta (81. Novotný) - Geňo (76. Maňák), Mandula.