Ústecký výběr ovládl první poločas, co se gólové stránky týká. První branku obstaral David Černý. Druhou, která byla premiérová v novém působišti, přidal Marek Červenka, který posílil Ústí z pražské Dukly.

„Ústí bylo jasným favoritem zápasu, netají se tím, že chtějí stůj, co stůj druhou ligu, věděli jsme, že to bude o pracovitosti,“ poukazoval na kvality soupeře Geňo.

Po změně stran ústecký kouč poslal na hřiště sedm nových tváří, ale gólově se prosadil pouze Adam Čičovský, který se podepsal pod třetí gólovou radost domácích.

FC Slavia Karlovy Vary – FC Chomutov 4:0 (2:0).
FOTO, VIDEO: První výhra stála za to. Slávisté bez potíží přejeli lídra divize B

Branky se však dočkali i hosté z lázeňského města, když se v závěru duelu gólově prosadil Sebastian Horník.

„Jak jsem již řekl, Ústí bylo favoritem duelu, z tohoto pohledu musím kluky pochválit. Velmi dobře jsme zvládli defenzivu, dopředu už jsme neměli takovou kvalitu, abychom mohli pomýšlet na lepší výsledek,“ doplnil k utkání karlovarský kouč, který naskočil do utkání v 60. minutě, za stavu 3:0 pro Ústí.

Další přípravný duel odehrají slávisté v domácím prostředí, a to v sobotu 10. února od 11.00 hodin, kdy přivítají na drahovickém stadionu Petřín Plzeň.

FK Viagem Ústí nad Labem – FC Slavia Karlovy Vary 3:1 (2:0). Branky: David Černý, Marek Červenka, Adam Čičovský – Sebastian Horník. Slavia Karlovy Vary: Chára (60. Vincent) – M. Markovych (80. Gjokaj), Antonov, Pěkný, Žilák- Shulika (60. Kolařík), Vyleta, Maňák, Horník, Ostapenko – V. Markovych (60. Geňo).