„Super, bylo to trošku pohodlnější než v autobuse. Realizační tým se nám snažil vyjít ve všem vstříc. Nocovali jsme v Lokti, kde jsme měli i trénink,“přibližuje ostravský obránce Martin Šindelář. Stejně tak po zápase zamířili Slezané k přespání zpět do historického městečka na řece Ohři. „Potřebovali jsme se pořádně na zápas nachystat, ne sem jet až v den utkání někdy brzy ráno. Věděli jsme, že nás čeká těžké utkání,“ vysvětluje Martin Šindelář.

Právě on se vrátil do druholigového Sokolova po několika letech jako protihráč. „Kluci si ze mě dělali trochu srandu, jak jsem se předtím dostal až sem,“ říká s úsměvem.

Předpoklad se potvrdil. Favorit měl v Sokolově problémy. „Utkání jsme měli ve svých rukách, ale pak jsme dostali laciný gól a druhý poločas jsme trochu zadrbali. Přestali jsme držet balon, být silní v soubojích.

Sokolov začal hrát dobře, měl odražené míče a trošku nám tu zavařil, přehrávali nás,“ přiznává Martin Šindelář.

Trenér Ostravanů Bohumil Pánik výkon sokolovského celku ocenil. „Děkuju jim za férovou hru a přeju další úspěchy v lize. Když budou takhle hrát, tak je to další adept na postup,“ vysekl poklonu a také se vrátil k důvodům problémů ve druhé půli. „Domácí mají silové, agresivní mužstvo a někteří naši hráči, kteří hráli po delší době, si s tím nevěděli rady,“ poukázal, zkušený lodivod Baníku Ostrava.