Prozatím si třetiligový účastník drží nad divizním týmem úspěšnou bilanci, když v zimní přípravě dosáhl od roku 2019 již na čtyři výhry. 

Právě do roku 2019 vstoupili sešívaní vysokou výhrou 7:1, o kterou se postaral dvěma góly Ludvík Tůma, po jedné brance poté zaznamenali Patrik Šmídl, Zdeněk Skala, Marián Geňo, Josef Hudec a Lukáš Plos, když za Ostrov obstaral čestný úspěch Jakub Vrba.

Varská Slavia nedala Ostrovu šanci, smázla ho sedmi kousky.
Varská Slavia nedala Ostrovu šanci, smázla ho sedmi kousky

O rok později, tedy v roce 2020, odehrála Slavia s Ostrovem zápas již v prosinci, a bylo z toho vítězství 2:0, které třetiligovému klubu zařídili Pavel Maňák a Jan Mašata. V roce 2022 pak Slavia dosáhla na další vysokou výhru, a to 8:1.

FC Slavia Karlovy Vary.
PŘÍPRAVNÉ KOPAČKY: Slavia udělala vítěznou tečku, v derby porazila Ostrov

K ní přispěli dvěma zásahy Sebastian Horník a Jaroslav Červený, když o další branky slávistického výběru se podělili Martin Debellis, Jiří Prágr, Štěpán Dubnička a jednu branku si vstřelil Ostrov vlastní.

První utkání v rámci zimní přípravy mají úspěšně za sebou fotbalisté třetiligové karlovarské Slavie, kteří porazili Ostrov vysoko 8:2.
FOTO/VIDEO: Slavia na úvod přípravy rozstřílela Ostrov, osmi kousky

O dva zásahy Ostrováků se pak podělili Matyáš Hron a Tomáš Bursík. V loňském roce se pak Slavia na výhru nad Ostrovem pořádně nadřela, když urvala výhru 3:2, pod kterou se podepsal hattrickem Jaroslav Červený, když za hosty obstarali dvě gólové radosti Milan Novotný a Jaroslav Zedníček.

FC Slavia Karlovy Vary - FK Ostrov 3:2 (3:1).
Přípravné kopačky: Slavia vstoupila do přípravy skalpem Ostrova