„Nám se proti Admiře poslední léta moc nedaří, už si ani nepamatuji, kdy jsme ji naposled porazili. Ale je potřeba myslet pozitivně a věřit, že jsme schopni nepříznivou bilanci zlomit,“ přiblížil trenér Slavie Marián Geňo. Admiře se však v jarní části příliš nedaří, čehož si všiml i kouč Varů.

„Momentálně není Admira ve své kůži, když prohrála pětkrát za sebou. Jako největší problém vidím, že ji odešel po podzimu Šiler a nehraje Zahálka. Na podzim to byli pro ni klíčoví hráči kteří se starali o většinu gólů. Jinak je to dlouhodobě kvalitní mužstvo, které velmi dobře brání,“ říká na dresu soupeře Geňo.

Fortuna ČFL A, 23. kolo: Slavia Karlovy Vary - Sokol Hostouň 6:2 (5:1).
OBRAZEM: Hostouň prozřela na západě Čech, Slavia ji sestřelila šesti kousky

Slavia ukořistila naposledy hodně cenný skalp Hostouně, čímž tak do Prahy pojede vítězně naladěna. „Já osobně vnímám náladu v kabině od začátku zimní přípravy velice pozitivně, teď se nám navíc podařilo uhrát dva velmi solidní zápasy, tak doufám, že v tom budeme pokračovat,“ připomněl Geňo ještě bodový zisk na půdě béčka pražské Slavie.

Sešívaní si v jarní části notně vylepšují bilanci na hřištích soupeřů. „Na jaře jsme že čtyř výjezdů třikrát v Praze bodovali, ale ty remízy když to skáče po bodu, nejsou tak vidět, ale rozhodně jsme oproti podzimu jinde. Je v našich silách soupeře potrápit i na jejich stadionech, ale je potřeba podat kvalitní týmový výkon,“ nabádá závěrem trenér Slavie.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...