Přípravné zápasy
Slavia K. Vary – Teplice B (pátek 28. května, 17.30, hřiště bude upřesněno).
Slavia K. Vary – Hvězda Cheb (sobota 5. června, 15.00, hřiště bude upřesněno).
FC Chomutov – Slavia K. Vary (sobota 12. června, 11.00, stadion Chomutov).
Slavia K. Vary – Petřín (sobota 19. června, 11.00, stadion Dvory).
Březová – Slavia K. Vary (sobota 10. července, 10.30, stadion Březová).
Bohemians B – Slavia K. Vary (neděle 18. července, 11.00, stadion Bohemians).
Dukla Praha U19 – Slavia K. Vary (sobota 24. července, 10.30, stadion Blšany).

Zpět ve zbroji. Karlovarská Slavia je zpět v tréninkovém procesu. Uvolnění opatření využila stejně jako další desítky týmů napříč republikou. A návrat to bude pro účastníka třetiligové soutěže opět tradičně výživný.

Trenér Slavie Marián Geňo totiž přichystal týmu pořádnou porci nejen tréninkových jednotek, ale také přípravných zápasů. Celkem jich mají slávisté před sebou sedm.

„V současné době odehrajeme čtyři utkání,pak nás čeká malá přestávka z důvodu dovolených a zpět se navrátíme 7. července, kdy bude zahájena příprava na novou sezonu,“ prozradil karlovarský trenér Marián Geňo.

Před přestávkou odehraje třetiligový tým tři utkání. V pátek 28. května se představí v souboji s Teplicemi B. O týden později, v sobotu 5. června, pak slávisté přivítají v rámci derby chebskou Hvězdu, následně zamíří v sobotu 12. června do Chomutova a první přípravný blok pak zakončí v sobotu 19. června v domácím prostředí, ve kterém se postaví Petřínu.

Po malé přestávce a následném návratu do tréninkového procesu pak čeká Slavii druhý blok, který zahájí derby na půdě březovské Olympie, a to v sobotu 10. července.

Pak sešívané čekají dvě utkání na hřišti soupeřů, když se představí v neděli 18. července v Praze v duelu s rezervou Bohemians a generálku obstará na stadionu v Blšanech duel s Duklou Praha U19, který se uskuteční v sobotu 24. července. Po skončení soutěží doznal změn i hráčský kádr, trenér Marián Geňo nemůže počítat se službami dvou hráčů.

„Zatím máme potvrzené odchody. Pavel Maňák má namířeno do Německa a Mikuláš Jáša do Táborska,“ dodal k pohybům v týmu trenér Geňo.