Svěřenci sokolovského trenéra Martina Pulpita, kteří vykřesali o uplynulém víkendu teoretickou naději na záchranu, o ni zase rychle přišli, když po sestupu rezervy pražské Slavie, se po sezoně bude poroučet také Sokolov, který zamíří do divize.

V sobotu 3. června navíc sokolovský tým čeká fotbalové peklo, a to na půdě vítěze áčkové skupiny Domažlic, které mají před sebou domácí derniéru, kterou si chtějí vítězně užít. Na podzim Sokolov podlehl Jiskře na svém stadionu 0:1, a i tentokrát bude v roli outsidera, když karty jsou před tímto duelem jasně rozdány.

V bitvě fotbalového Davida a Goliáše, budou tvrdit fotbalovou muziku hráči z Chodska, kteří navíc v domácím prostředí ještě neokusili hořkost porážky, když ve čtrnácti duelech brali devět výher a pětkrát se o body se svými soupeři podělili.

Dvory budou v domácím prostředí obhajovat loňský triumf v krajském poháru.
Ostrov s úterým narazil, očekávané finále poháru se odehraje ve středu

To Sokolov dosáhl ve čtrnácti zápasech na hřištích soupeřů na pouhých devět bodů. Domácí derniéru si odbude v sobotním podvečeru karlovarská Slavia, která se postaví na drahovické umělce Přešticím, které doveze do lázeňského města kouč Stanislav Purkart.

„Soupeř chytl v poslední době výbornou formu, dostal se na šesté místo,“ upozorňoval trenér karlovarské Slavie Marian Geňo na formu soupeře, se kterým se jeho výběr střetne v 18.00 hodin. „Čeká nás pěkná fuška, pokud budeme chtít být úspěšní,“ dobře ví.

„Přeštice mají v mužstvu hodně zkušených fotbalistů, kteří umí hrát kombinační fotbal,“ poukazoval karlovarský kouč. Slavia se však chce rozloučit s domácím prostředím vítězstvím. „Věřím, že nás v posledním zápase poženou kupředu i fanoušci, my se musíme vydat ze všech sil,“ dodal závěrem Geňo.


Načítám tabulku ...