DO LÁZNÍ DORAZÍ PÍSEK

Fotbalisté Slavie přivítají v Drahovicích v sobotu 25. března od 18.00 hodin v bitvě tabulkových sousedů Písek, když oba týmy mají shodně na kontě třiadvacet bodů. „Písek chce vždy hrát moderní fotbal, žádného zanďoura, myslím si, že to i pro diváka bude zajímavý zápas,“ přemítal před duelem s Jihočechy karlovarský trenér Marián Geňo.

Do zápasu půjdou slávisté vítězně naladěni, když v uplynulém kole po velkém obratu udolali Králův Dvůr. „Taková otočka je vždy parádní doping pro nás všechny,“ je si vědom Geňo. „Je dobré vědět, že mužstvo umí zápasy otáčet,“ pochvaloval si kouč Varů. Slávisté budou chtít na své půdě urvat první jarní body, pokud budou tři, o to lépe.

„Musíme být koncentrovaní celý zápas, soupeř má velmi silné čtyři ofenzivní hráče, kteří nepotřebují mnoho šancí ke gólu,“ poukazoval Geňo, na co si jeho výběr bude muset dát pozor.

Marian Geňo, trenér FC Slavia Karlovy Vary.
Sešívaní šokovali Králův Dvůr, v závěru rozhodl Maňák

BANÍK ČEKÁ BITVA O ČERNÉHO PETRA

První dílčí úspěch má za sebou třetiligový Sokolov, který dokázal porazit favorizovaný Vltavín. „S hráči jsme si řekli, že nemáme kam couvnout, že potřebujeme z dalších tří utkání urvat devět bodů,“ prohlásil před utkáním s Vltavínem sokolovský trenér Martin Pulpit. První úkol byl splněn.

Teď však čeká baníkovce podstatně těžší duel, který odehraje v neděli 26. března od 15.00 hodin ve Štěchovicích, kde se střetne v bitvě o černého Petra s Povltavskou FA, tedy předposledním týmem tabulky, na který Sokolov ztrácí jeden bod. „Očekávám jiný duel, než odehrála Povltavská s rezervou Dukly,“ narážel Pulpit na umělou trávu, na které se duel, ve kterém Dukla vyhrála 4:3, odehrál.

FK Baník Sokolov – Loko Vltavín 1:0 (1:0).
Neměli jsme kam couvnout, museli jsme to uválčit za každou cenu, říká Pulpit

„Zápas jsem sledoval, navíc nějaké informace jsem dostal od trenéra Domažlic Pavla Vaigla, tak věřím, že budeme dobře na zápas připraveni,“ prozradil sokolovský kormidelník. „Hrát pozorně v obraně, vyvarovat se individuálních chyb, podat bojovný, disciplinovaný výkon,“ nastínil Pulpit, co by mohlo Sokolov posunout z poslední příčky v tabulce.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …